captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kaip šiandien gyvena Regimantas Adomaitis?

Lietuvių kino simboliu pavadinamas aktorius Regimantas Adomaitis sako, kad aktorystės jau atsivalgė.  Po žmonos, aktorės Eugenijos Bajorytės mirties jo beveik niekas nebedomina. Nevaikšto į kiną, teatrą, net nežiūri, kaip vaidina kiti.   
Aktorius Regimantas Adomaitis. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.
Aktorius Regimantas Adomaitis. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Lietuvių kino simboliu pavadinamas aktorius Regimantas Adomaitis sako, kad aktorystės jau atsivalgė.  Po žmonos, aktorės Eugenijos Bajorytės mirties jo beveik niekas nebedomina. Nevaikšto į kiną, teatrą, net nežiūri, kaip vaidina kiti. Tačiau naujame spektaklyje ruošiasi vaidinti prancūzą ir su viena iš savo marčių kalba tik prancūziškai. Šiandien Regimantas Adomaitis neslepia, jog netgi svarsto galimybę apsigyventi Londone, pas sūnų. Kaip klostosi kino legendos gyvenimas šiandien?

Per šį interviu ir verkėm, ir juokėmės. Toks buvo pokalbis, prikaustęs nuoširdumu ir netikėtumu, kuris net sveikai mąstantį žmogų gali išmušti iš pusiausvyros. Sūnaus mirtis, sunki liga ir daugybė išgyvenimų, apie kuriuos prabyla žurnalistė ir rašytoja Audronė Urbonaitė, neseniai išleidusi trečią knygą. „Po daug metų sutikau draugę, kadaise emigravusią į Izraelį“, – sako ji, prisipažįstanti, kokius jausmus savo širdyje pasėjame vaikystėje, kol esame labiausiai pažeidžiami.

Ar žinote kodėl Švedijos karalius automobilių spūstyse važinėja be švyturėlių? Arba kodėl švedai nedirba viršvalandžių? Apie panašius dalykus Stokholme kalbėjomės su Lietuvos ambasadoriumi  Švedijos karalystėje Eitvydu Bajarūnu ir jo žmona Rita. Ką savo rezidencijoje veikia ambasadorius ir kaip jo žmona sugeba per 20 minučių suruošti pietus dvylikai asmenų?  

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...