captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“. E. Vėlyvis: „Esi arba mylimas, arba ignoruojamas“

„Nė viename iš savo filmų nemoralizuoju, nemokau ir neduodu jokių atsakymų“, – sako skandalingasis režisierius Emilis Vėlyvis. Lietuviško kino lankomumo rekordus pasiekusio filmo „Redirected/Už Lietuvą“ autorius prisipažinęs, jog labiausiai nemėgsta viešumo, sutinka, kad jam išlikti nematomam – sunku.   
Režisierius Emilis Vėlyvis. ELTA nuotr.
Režisierius Emilis Vėlyvis. ELTA nuotr.

„Nė viename iš savo filmų nemoralizuoju, nemokau ir neduodu jokių atsakymų“, – sako skandalingasis režisierius Emilis Vėlyvis. Lietuviško kino lankomumo rekordus pasiekusio filmo „Redirected/Už Lietuvą“ autorius prisipažinęs, jog labiausiai nemėgsta viešumo, sutinka, kad jam išlikti nematomam – sunku. „Esi arba mylimas, arba ignoruojamas“, – pasakoja Emilis. Tačiau kas lemia jo sėkmę, kuo stulbina jo darbų fenomenas? Atsakymo, kaip teigia autorius, kiekvienas tegul ieško pats, bet jei kyla pasipiktinimo ar gerų emocijų, tai mane labiausiai ir džiugina.

Apie sveikatą, natūralumą ir apie emigraciją – tokiomis temomis pravartu šnekučiuotis su aromaterapeute, biomedicinos mokslų daktare Rūta Aldonyte, seniai savo namais vadinančią Ameriką. Tačiau vieną dieną mokslininkė, pasitarusi su vyru, susikrovė lagaminus, pasiėmė vaikus ir grįžo į Tėvynę. Kas atgalios parviliojo lietuvę, kaip dera rimtas daktarės laipsnis su aromaterapija? Kodėl Rūta verta  netipinės medikės vardo, bet teigia, kad sirgti – būtina ir nereikia visomis išgalėmis vengti ligos?

Žinomas virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas puls ginčytis su kiekvienu, teigiančiu, jog lietuviai neturi dėmesio vertos virtuvės, ir mūsiškė neprilygsta  italų, prancūzų ar graikų kulinarijai. Ir kodėl save Ruslanas vadina skonio detektyvu, tačiau gero maisto paslaptis gali atverti kiekvienam. „Skaniai gaminti labai paprasta – tereikia žinoti dvi gudrybes“, – sako Ruslanas Bolgovas ir atvirai dėsto savo išmintį. 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...