captcha

Jūsų klausimas priimtas

Premjera. Naisių vasara. 23 s. Dalyvauk žaidime ir laimėk 5000 Lt!

Kalbas apie Naisiuose tykančius vagis dar labiau pakursto Anelė. Tačiau netrukus kaime ims sklisti kalbos ir apie gyventoją, susipykusi su protu. Tam įtakos turės tarp vietinių surengtas dažaisvaidžio turnyras ir kiek netikėta jo baigtis. Kas taps kaimo pamišėliu?  

Naują sezoną LRT eteryje sėkmingai pradėjusio serialo „Naisių vasara“ komanda žiūrovams parengė staigmeną: jau netrukus Naisiuose bus paslėptas tikras lobis. Kelias iki jo – neįtikėtinai paprastas. Tereikia sekti serijas ir ieškoti raktažodžio.

Naujosiose „Naisių vasaros“ 5-ojo sezono serijose veikėjų laukia išbandymas turtais: atklydę nauji personažai pradeda lobio paieškas, į kurias įsitraukia net ir patys pavyzdingiausi bendruomenės nariai. Ar kuriam nors bus lemta pralobti, paaiškės serialo kulminacijoje. Tačiau lobio Naisiuose galės ieškoti ne tik išgalvoti veikėjai, bet ir kiekvienas realus LRT žiūrovas.

Pirmadieniais-ketvirtadieniais 18.50 val. per LRT rodomo serialo „Naisių vasara” serijose tam tikru metu pasirodys kelios raidės. Jas būtina rinkti, kadangi tai – skiemenys, vedantys į raktažodį, kuris nurodys galimą Naisių lobio slaptavietę. Tiesa, skiemenų seka bus specialiai supainiota, todėl net ir surinkus visas raides teks spręsti raktažodžio galvosūkį. Tai daryti žiūrovai galės tik dešimt serijų, todėl kiekviena jų – ypatingos vertės.

Kiekvienas, sėkmingai iššifravęs raktažodį, turi jį nedelsiant siųsti elektroniniu paštu lobis@naisiuvasara.lt, kartu būtinai nurodydamas savo vardą, pavardę, amžių ir telefono numerį. Savo versijas galima siųsti iki vasario 6 dienos. Atsitiktine tvarka išrinkti dešimt žiūrovų, atsiuntusių teisingą raktažodį, bus užregistruoti tolimesniame žaidimo etape ir galės dalyvauti pagrindinėse lobio paieškose.

Serialą kurianti ir lobio paieškas organizuojanti prodiuserių kompanija „Videometra“ 10-iai dalyvių ruošia nuotaikingą orientacinį žaidimą Naisiuose. Superfinalo dieną ten susirinkę žaidėjai gaus šaradų užuominas ir pasitelkę intuiciją leisis ieškoti monetų pilnos puodynės, kurios vertė – net 5000 litų!

Antradienio serijoje:

Kalbas apie Naisiuose tykančius vagis dar labiau pakursto Anelė. Tačiau netrukus kaime ims sklisti kalbos ir apie gyventoją, susipykusi su protu. Tam įtakos turės tarp vietinių surengtas dažaisvaidžio turnyras ir kiek netikėta jo baigtis. Kas taps kaimo pamišėliu?

 

Scenarijaus autoriai:

Ramūnas Karbauskis,

Edita Milaševičiūtė,

Aidas Žiliukas.

 

Režisieriai:

Raimundas Banionis,

Violeta Banionienė.


Aktoriai:                                                                                                                                      

Sigitas Jakubauskas,

Rimanta Krilavičiūtė,                                                                       

Aurimas Žvinys,

Velta Žygure,                                                                                                                              

Juozas Bindokas,

Rimantas Bagdzevičius,

Almantas Vaišnys,

Nijolė Mirončikaitė,

Vaida Kavaliauskaitė,

Valerijus Jevsejevas,

Kęstutis Macijauskas,

Dovydas Stončius,

Antanas Kišūnas. 

 

   

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...