captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: ilgai laukta lietuviška premjera „Santa“

Nuo vakar kino teatrų repertuaruose dar vienas lietuviškas filmas – Mariaus Ivaškevičiaus režisuota juosta „Santa“. Lygiai taip pat, kaip po Kalėdų senelio kostiumu slepiasi tikras žmogus, taip ir filmo pavadinimas slepia tikrų jausmų, meilės ir skausmo kupiną istoriją.  
Režisierius Marius Ivaškevičius. V. Skaraičio (BFL) nuotr.
Režisierius Marius Ivaškevičius. V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Nuo vakar kino teatrų repertuaruose dar vienas lietuviškas filmas – Mariaus Ivaškevičiaus režisuota juosta „Santa“. Lygiai taip pat, kaip po Kalėdų senelio kostiumu slepiasi tikras žmogus, taip ir filmo pavadinimas slepia tikrų jausmų, meilės ir skausmo kupiną istoriją. Istoriją, kuri dar kartą privers jus pasitikrinti tikėjimą Kalėdų seneliu.

Kada paskutinį kartą matėte eiles prie kasų? Ne prie maisto ar buitinių prekių, o prie bilietų. Ir ne prie kokių nors roko žvaigždės koncerto  bilietų kasų, o  prie kasų į meno parodą? Jeigu nesate matę tokių eilių – užsukite į Klaipėdos Parodų rūmus. Gal pamatysite ir minėtą eilę. O kartu – ir tris parodas.

Lygiai 40 metų Elenos Nijolės Bučiūtės suprojektuotuose Operos ir baleto teatro rūmuose tarsi švyturiai šviečia įspūdingi bronziniai šviestuvai. Tačiau ryškesni už juos čia ko gero – operos ir baleto solistai. Už įsimintiniausius vaidmenis jau dvyliktą kartą teikiami „Operos švyturių“ apdovanojimai. 2013-ųjų ryškiausiais švyturiais pripažinti operos solistas Tadas Girininkas, baleto solistai Marius Miliauskas ir Rūta Juodzevičiūtė. Apie jauną, spindinčią nuoširdumu baleto šokėją rubrikoje „Jaunas menininkas".

Žiema spigina šalčiu, o mes – šilta ir amžina kultūra... 

Laidą veda Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...