captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas": nauja prekė kalėjimuose – metai laisvės už 10 tūkstančių litų

Žiauriai nužudytą dembaviškę paminėjusiems panevėžiečiams skirta bauda. Po kraupaus nusikaltimo 8 bendruomenės nariai susirinko prie Panevėžio policijos komisariato. Žmonės degino žvakutes ir draugiškai bendravo su policijos pareigūnais. Tačiau po 4 mėnesių akcijos dalyviai sulaukė nemalonios staigmenos  – šaukimo į teismą.  
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Žiauriai nužudytą dembaviškę paminėjusiems panevėžiečiams skirta bauda. Po kraupaus nusikaltimo 8 bendruomenės nariai susirinko prie Panevėžio policijos komisariato. Žmonės degino žvakutes ir draugiškai bendravo su policijos pareigūnais.

Tačiau po 4 mėnesių akcijos dalyviai sulaukė nemalonios staigmenos  – šaukimo į teismą. Už taikią akciją teko susimokėti 500 litų.

Ar tokios pat sankcijos nuo šiol laukia visų, kurie rinksis, pavyzdžiui, į kapines, pagerbti mirusiųjų?

Kita tema. Padarei nusikaltimą – privalai atlikti bausmę, sėsti į kalėjimą. Jei ten gerai elgsies, gali tikėtis malonės – lygtinio paleidimo ir likusią bausmės dalį atlikti laisvėje. Tokie – rašyti įstatymai. Bet yra ir nerašytų – laisvę galima nusipirkti. Ja, kaip kokiais obuoliais turguje, beveik atvirai prekiauja pareigūnai. 

Bauda už rankoje laikytą žvakę ir būdai nusipirkti laisvę – laidoje „Specialus tyrimas“ , ketvirtadienį, sausio 30-ąją, 21.45 per LRT televiziją.  

Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...