captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba: net ir didžiausia nuoskauda gimdytojai neužgniaužia artimųjų ilgesio...

Vaikystėje Agnei teko rinktis – ar likti vaikų namuose, kad ir toliau, bent retsykiais, ją galėtų lankyti mylima močiutė, ar visiems laikams palikti vaikų namus ir  pasirinkti gyvenimą globėjų namuose.   
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Vaikystėje Agnei teko rinktis – ar likti vaikų namuose, kad ir toliau, bent retsykiais, ją galėtų lankyti mylima močiutė, ar visiems laikams palikti vaikų namus ir  pasirinkti gyvenimą globėjų namuose. Nelengvas pasirinkimas penkiametei. Visgi Agnė pasirinko gyvenimą šeimoje. Tačiau kad ir apsupta globėjų meilės, ji lig šiol neįstengia atleisti gimdytojai. Tai, kuriai ji, kaip ir jos brolis bei sesuo, tik gimę, jau buvo nereikalingi. „Man ji ne mama, ir niekada tokia nebus“, – sako Agnė.

Tačiau jokia nuoskauda gimdytojai nepajėgė užgniaužti artimųjų ilgesio. Neužgožė noro turėti kažką sava. Tuo labiau žinant, kad kažkur turėtų būti jos brolis Andrius ir sesutė Justina.

Žiūrėdavo mūsų laidas, laukdavo, gal kas nors ims ieškoti jos, kol pagaliau neapsikentusi, ryžosi pradėti paieškas pati. Ir nė neįtarė, kad tuo metu, kai mums paskambino, jau buvome pradėję ieškoti jos.

Artimųjų paieškos ir neatsakyti klausimai iš Graikijos į Lietuvą atskraidino ir kitos istorijos dalyves. Nors dalyvė – tik viena iš jų. Jau aštuoniolika metų Graikijoje gyvenanti Gruzijos pilietė Nana Achobadzė. Būtent Atėnuose likimas suvedė Naną su Lietuvos ambasadoriaus Graikijoje žmona Birute Eidintiene. Ne be reikalo. Kadangi netrukus šios dvi moterys tvirtai apsisprendė kuriam laikui saulėtus Atėnus iškeisti į Lietuvos žvarbą, kad susitiktų su laidos rengėjais.

Kas gi tokio svarbaus lėmė jų apsisprendimą? Kam dvidešimt metų ruošėsi Nana? Ir kas jos laukė Lietuvoje?

Sausio 27 d., 19.25, Nacionalinė paieškų tarnyba 

Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...