captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinyje“ – Kaišiadorių krašto žmonės

Laida „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ supažindins su Kaišiadorių krašto žmonėmis. Jonas Levancevičius, kuriantis margaspalvius altorėlius, gyvena idėja, kad svarbiausia kurti ne sau, o kitiems. Jau nuo vaikystės buvęs šmaikštus ir gudrus, Jonas svajojo iš mamos verpimo ratelio susimeistrauti dviratį.   
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė"
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė"

Laida „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ supažindins su Kaišiadorių krašto žmonėmis. Jonas Levancevičius, kuriantis margaspalvius altorėlius, gyvena idėja, kad svarbiausia kurti ne sau, o kitiems.  Jau nuo vaikystės buvęs šmaikštus ir gudrus, Jonas svajojo iš mamos verpimo ratelio susimeistrauti dviratį. Neišdegė. Ir dabar idėjų daug, namai pilni Jono rankomis sukurtų altorėlių ir keisčiausių tarp įvairiausių lempučių gyvenančių daiktelių. Svarbiausia, kad žmonės „džiaugtųsi ir naudotų“.

Mikadas Januškevičius išduos stulbinantį savo mamos vėdarų apgavikų receptą. Kaip nustebinti svečius ir išsikepti originalių vėdarų apgavikų, sužinosite, pasižiūrėję mūsų laidą. Visa technologija, perduodama iš kartos į kartą, Jus tiesiog sužavės.

Ringailių folkloro ansamblio vyrai, į repeticijas sulekiantys iš skirtingų kaimų, pasidalys ne tik savo gražiausiomis dainomis, bet ir mintimis apie tikrus gyvenimiškus dalykus, dainą ir gyvenimą su daina. Kodėl šiandien vyrai taip mažai bedainuoja? Gal Ringailių ansamblio vyrai turi ypatingą receptą, galintį užkrėsti daina visus Lietuvos vyrus?

Žiūrėkite laidą „Ryto suktinis“ šį šeštadienį 10.30 val.

Rašykite mums, siųskite savo pasiūlymus ir pageidavimus.

Jūsų minčių labai lauksime el. pašto adresu: norinkeviciute@gmail.com

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...