captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: kaip Onuškio Irutės tėvo žemė atiteko Seimo Dangutei

Sakoma, kad didžiausios žmogaus vertybės yra laisvė ir sveikata. Drįstame papildyti – lietuviui dar labai svarbi... žemė. Ponia Irena iš Onuškio, Trakų rajone dėl savo tėvų žemės pasiruošusi paaukoti sveikatą, gal net gyvybę. Dėl žemės ji atkakliai kovoja su Seimo nare Dangute Mikutiene.  
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

Sakoma, kad didžiausios žmogaus vertybės yra laisvė ir sveikata. Drįstame papildyti – lietuviui dar labai svarbi... žemė. Ponia Irena iš Onuškio, Trakų rajone dėl savo tėvų žemės pasiruošusi paaukoti sveikatą, gal net gyvybę. Dėl žemės ji atkakliai kovoja su Seimo nare Dangute Mikutiene. „Specialus tyrimas“ – apie neeilinę paprasto žmogaus kovą dėl žemės ir painias, gudriai žemėtvarkininkų suręstas schemas, kurių išnarplioti nesugeba net geriausi teisininkai.

Kita tema. Ar tikrai Lietuvos lenkams galioja įstatymai?  Pietryčių Lietuvoje neteisėtai kabo lenkiški gatvių pavadinimai. Už tai Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius  nubaustas įspūdinga – daugiau nei 43 tūkstančių litų – bauda. Tačiau lenkiškų lentelių nukabinti ir toliau niekas neketina. Kas slypi už ciniško teismo nutarčių nevykdymo ir kam iš tikrųjų reikalingos lenkų kalba įvardytos lietuviškos gatvės?

Kaip Dangutė Irutės tėvo žemę paveldėjo ir kada Solečnykai virs Šalčininkais – laidoje „Specialus tyrimas" ketvirtadienį, sausio 23 dieną, 21.45 per LRT televiziją.

Vedėjas Daumantas Butkus.

Laidos „Specialus tyrimas“ kontaktai: st@lrt.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...