captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: Paryžius ploja B. Kutavičiaus oratorijai „Metai“

Jobo knyga. Prologas. „Kadaise Ūco šalyje gyveno žmogus, vardu Jobas. Tas žmogus buvo be priekaištų ir doras, buvo dievobaimingas ir šalinosi nuo pikto." Ši Senojo Testamento istorija Menų spaustuvės teatro scenoje pasakojama Eimunto Nekrošiaus režisuotu ir Lietuvoje pirmą kartą rodomu spektakliu „Jobo knyga".   
Kompozitoriaus Bronius Kutavičius ELTA nuotr.
Kompozitoriaus Bronius Kutavičius ELTA nuotr.

Jobo knyga. Prologas. „Kadaise Ūco šalyje gyveno žmogus, vardu Jobas. Tas žmogus buvo be priekaištų ir doras, buvo dievobaimingas ir šalinosi nuo pikto." Ši Senojo Testamento istorija Menų spaustuvės teatro scenoje pasakojama Eimunto Nekrošiaus režisuotu ir Lietuvoje pirmą kartą rodomu spektakliu „Jobo knyga". Tos knygos epiloge sakoma, kad Jobas gyveno dar 140 metų, bet iki tol jis nuėjo ilgą tikėjimo ir kančios kelią.

UNESCO organizacija, Kristijono Donelaičio 300-ąsias gimimo metines įtraukusi į svarbių sukakčių sąrašą, teigia, kad Mažojoje Lietuvoje gyvenusio keistuolio pastoriaus kūryba verta pasaulio literatūros šedevro vardo. Paryžiuje, UNESCO salėje, pristatyta kompozitoriaus Broniaus Kutavičiaus oratorija „Metai”, sukurta pagal Kristijono Donelaičio tekstus. Koncertas svarbiausioje šios organizacijos salėje pradėjo Donelaičio pristatymą tarptautinėje scenoje.

Žvarbią ir šaltą žiemos dieną bandysime sušildyti šviesia kultūra... 

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...