captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pagalbos ranka“: ar mokame suteikti pirmąją pagalbą?

Nuo šiol kiekvieną šeštadienio rytą – socialinės dokumentikos šviečiamoji laida apie greitąją pagalbą. Pirmoje laidoje bus teiraujamasi praeivių apie pirmosios pagalbos suteikimą nelaimės atveju: ar jie mokėtų ją suteikti, gal jau jiems tai tekę daryti, ką, jų manymu, reikėtų daryti nelaimės atveju, kas ir kur turėtų išmokyti suteikti pirmąją medicininę pagalbą.  

Mintimis apie savo darbą ir patirtį dalinasi Greitosios medicinos pagalbos (GMP) darbuotojai ir stacionaro gydytojas. Jis pasakos apie stacionaro ir GMP darbo specifiką. Taip pat pirmoje laidoje bus teiraujamasi praeivių apie pirmosios pagalbos suteikimą nelaimės atveju: ar jie mokėtų ją suteikti, gal jau jiems tai tekę daryti, ką, jų manymu, reikėtų daryti nelaimės atveju, kas ir kur turėtų išmokyti suteikti pirmąją medicininę pagalbą.

Laidoje bus pasakojama ir avariją patyrusio žmogaus istorija: kaip aplinkiniai reagavo į jį staiga ištikusią nelaimę, ar stengėsi jam padėti, ką darė, ir kada atvyko GMP. Laidoje bus pateikiami praktiniai pamokymai, kaip suteikti pirmąją medicinos pagalbą nelaimės atveju.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...