captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kaip sukuriami kvepalai, užkariaujantys pasaulį?

Vertėja Aloyza Lukšienė neslepia, kad būti ištekėjus už menininko – tikra kančia. Mokslininkė, žinomo  režisieriaus Gyčio Lukšo žmona atvira: „Po 40 metų kartu pamaniau, kad noriu gyvenimo sau, noriu įprasminti save.“  

Vertėja Aloyza Lukšienė neslepia, kad būti ištekėjus už menininko – tikra kančia. Mokslininkė, žinomo  režisieriaus Gyčio Lukšo žmona atvira: „Po 40 metų kartu pamaniau, kad noriu gyvenimo sau, noriu įprasminti save.“ Apsigyvenusi viena, Aloyza pradėjo versti knygas, ir naujausia – pasaulinis bestseleris „Žemės stulpai”. Vertimas moteriai – palaima ir poilsis, o studijuodama istorinius laikotarpius, supratusi, kad moterys  nuo Viduramžių nesikeičia: jos nesuvokiamai kerštingos, kenčiančios ir kupinos pavydo.

Verslininkė Rima Karalienė tikina gimusi su irklais rankose. Buvusi sportininkė, akademiniam irklavimui atidavusi ne vienerius metus, sukūrusi savo restoraną, nepaliauja sapnuojanti irklų. Tačiau ar irkluojant lengva išsaugoti moteriškumą ir kaip tai pavyko Rimai? Ir kodėl ji netikėtai prabyla apie britų aristokratų tradiciją.

Pas kvepalų kūrėjus keliausime į Milaną, kur praversime duris į paslaptingą parfumerijos pasaulį ir jo užkulisius. Ar žinote, kuo kvepia drobė? Ar medžio lapų kvapas kelia teigiamus jausmus? Tokių ir dar keistesnių klausimų išgirsta kvepalų gamintojai, sulaukiantys užsakovų, norinčių išsiskirti originalumu ir sukurti dar neregėtų kvapų harmoniją. Kaip mintys tampa aromatais ir kodėl stilingieji italai savo gyvenimo neįsivaizduoja be kvepalų, estetiškos ir gaiva atsiduodančios aplinkos? Kvepalų verslas Italijoje – senų šeimų rankose, tikina prestižinio „Culti“ kvepalų namų įkūrėjas architektas Alessandro Agrati, sukūręs ne vieną kvapų liniją. Kaip sukuriami kvepalai, užkariaujantys pasaulį? Ir kuo kvepiančias moteris pastebi vyrai? 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...