captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kodėl miestiečiai keliasi į kaimą?

Amerikos lietuvė Angelė Barkauskaitė-Nelsienė geriau žinoma aukštuose Amerikos politikų sluoksniuose nei Lietuvoje. Ten ji iki šiol vadinama netipiška lobiste, o pati prisimena iš susitikimų su Amerikos prezidentais, kongresmenais ir senatoriais grįždavo sušalusi, pavargusi, skaudančiomis kojomis, bet išgavusi iš jų pažadą padėti.   
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Amerikos lietuvė Angelė Barkauskaitė-Nelsienė geriau žinoma aukštuose Amerikos politikų sluoksniuose nei Lietuvoje. Ten ji iki šiol vadinama netipiška lobiste, o pati prisimena iš susitikimų su Amerikos prezidentais, kongresmenais ir senatoriais grįždavo sušalusi, pavargusi, skaudančiomis kojomis, bet išgavusi iš jų pažadą padėti. Tačiau kodėl, bendravusi su pasaulio politikos grietinėle, A. Nelsienė tikina, kad visi valdžios žmonės vienodi – tik ir žiūri, ką jiems gali duoti, kiek turi pinigų ir kiek atvesi rinkėjų. Atviras pokalbis apie žmones politikoje ir už jos ribų.

Labradoro retriverių veisėjos Daivos Grigonienės ir jos vyro Dainiaus gyvenimas sukasi aplink penketą šunų ir kelias dešimtis avių. Miesto dulkių išvarginta pora vieną dieną nutarė radikaliai keisti įkyrėjusią kasdienybę ir išsikraustė gyventi į Kauno pašonę. Šiandien jie valgo savo ganykloje užsiaugintų avių mėsą, savo vištų sudėtus kiaušinius. Penkios labradoro retriverių veislės kalytės irgi nelengvai dirba. Tad koks  šunų veisėjų gyvenimas ir kaip pasirinkti tinkamą šunelį, o gal suvokti, kad jo išvis nereikia laikyti?

„Kinas ir teatras iš žmonių spaudžia tik dvi emocijas – juoką arba ašaras“, – sako režisierius Marius Ivaškevičius, pristatydamas savo naują filmą „Santa“. Meilės istorija ir tragiška drama – taip apie tą pati darbą kalba suomių kino žvaigždė Tomis Korpela, vaidinęs pagrindinį filmo personažą Santą. Kuo garsus  kino aktorius patraukė lietuvių režisieriaus dėmesį ir kaip jį pavyko prisikalbinti filmuotis? Draugėn suėjęs neeilinių kūrėjų būrys prisipažįsta, kad istorija, nutikusi Laplandijoje, kelia itin stiprius jausmus. Tuo tarpu režisierius Marius Ivaškevičius prasitaria paskutinį kartą gyvenime verkęs prieš septynerius metus, kai sumanė vieną iš pagrindinių „Santos“ scenų.  

Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...