captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: Vilniaus mažojo teatro premjera „Kruvinos vestuvės“

Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre sausio 16 dieną vyks „Kruvinos vestuvės“. Taip makabriškai skambantis Federico Garcia Lorcos pjesės pavadinimas nuteikia – scenoje tikrai išvysite tragediją.  
Spektaklio „Kruvinos vestuvės“ režisierius Paulius Ignatavičius. A. Ufarto (BFL) nuotr.
Spektaklio „Kruvinos vestuvės“ režisierius Paulius Ignatavičius. A. Ufarto (BFL) nuotr.

Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre sausio 16 dieną vyks „Kruvinos vestuvės“. Taip makabriškai skambantis Federico Garcia Lorcos pjesės pavadinimas nuteikia – scenoje tikrai išvysite tragediją. Bet kaip sako spektaklio režisierius Paulius Ignatavičius, didesnė tragedija yra negirdėti to, kas yra arčiausiai – savęs paties.

Žmogaus atmintį sudaro keturi taškai – įsiminimas, laikymas atmintyje, atsiminimas ir užmiršimas. Šokio spektaklio scena virsta ringu, kur žmogus kovoja su pačiu savimi, kur šoka šiuolaikinio šokio kūrėja Lora Juodkaitė. Apie ją, apie spektaklį, apie jauną teatrą ir žmogaus atmintį.

Arbit Blatas – tai Lietuvoje gimęs dailininkas, aibes parodų surengęs Paryžiuje ar Niujorke,  o jo tapybos darbus yra įsigiję didžiausi pasaulio muziejai: Pompidu – šiuolaikinio meno centras Paryžiuje, Modernaus meno muziejus Niujorke.

Atverkite duris į kultūrą, tuomet ir diena prasidės kultūringai... 

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...