captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Naktiniame eksprese“ – apie baleto stebuklą ir jo kūrėjų likimus

Baleto solistams Olgai Konošenko ir Eligijui Butkui likimas atrodytų yra palankus – sukurti puikūs vaidmenys naujausiuose Nacionalinės baleto trupės spektakliuose „Kopelija“, „Carmen“, šokėjai sulaukė reikšmingų apdovanojimų. Tačiau net ir pati sėkmingiausia baleto šokėjų karjera yra tik trumpas gyvenimo laikotarpis, kuriame daug emocinės ir fizinės įtampos, vaidmenų laukimo, nepaprastai įtempto ir sunkaus darbo. 
Olga Konošenko. Jack Devant Ballet Photography nuotr.
Olga Konošenko. Jack Devant Ballet Photography nuotr.

Baleto solistams Olgai Konošenko ir Eligijui Butkui likimas atrodytų yra palankus – sukurti puikūs vaidmenys naujausiuose Nacionalinės baleto trupės spektakliuose „Kopelija“, „Carmen“, šokėjai sulaukė reikšmingų apdovanojimų. Tačiau net ir pati sėkmingiausia baleto šokėjų karjera yra tik trumpas gyvenimo laikotarpis, kuriame daug emocinės ir fizinės įtampos,  vaidmenų laukimo, nepaprastai įtempto ir sunkaus darbo.  

Kuo šiandien gyvena vieni ryškiausių mūsų baleto solistų? Kas pasikeitė trupės gyvenime, kai jai pradėjo vadovauti garsus Europos choreografas Krzysztofas Pastoras? Kaip jie vertina į teatrą pamažu ateinantį modernųjį šokį? 

Pokalbis apie baletą – su Olga Konošenko ir Eligijumi Butkumi.

Laidą veda Jolanta Kryževičienė

„Naktinis ekspresas – sausio 16 d., ketvirtadienį, 23.00 val. per LRT Kultūrą

Laida kartojama sausio 17 d. 11.30 val. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...