captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: grožio pasaulio košmarai

Ar jus mėgstate šokti? Tokio klausimo net neverta užduoti Gyčiui Ivanauskui, kelis mėnesius  vertinusiam televizijos šokių konkurso „Šok!“ dalyvius.   
Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.
Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Ar jus mėgstate šokti? Tokio klausimo net neverta užduoti Gyčiui Ivanauskui, kelis mėnesius  vertinusiam televizijos šokių konkurso „Šok!“ dalyvius. Šokio teatro įkūrėjas, choreografijų autorius, aktorius, vietoj nenustygstantis Gytis nesikuklina:  esu darbštus ir talentingas. Ir kalba ne tuščiai – pripažinimas ir garbingi apdovanojimai byloja panašiai. Tačiau kas už to slepiasi? Ir kodėl interviu pavirto tailandietiškos sriubos ragavimu?

Naują rankinių kolekciją pristačiusi odos kūrėja Irena Serapinienė iš Japonijos grįžo pakerėta ir tarsi ant sparnų. Ten tvyro pagarba ir pirmenybė žmogaus sielai, tikina pašnekovė, subtilumo šaknų nutarusi ieškoti ne paryžiuose. Panašiai kalba ir drabužius kurianti, taip pat su Japonija susijusi Eglė Žiemytė. Jos darbais prekiaujama dvidešimtyje šalių ir bene aktyviausiai – Azijoje. Kuo japones ir kitų šalių moteris žavi mūsų kūrėjos ir kokius darbus jos skiria kitatautėms?

Keturių vaikų mama, verslininkė, tapytoja ir modelis Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė elgiasi taip, tarsi vieno gyvenimo jai būtų negana, ir neslepia mananti, kad pusę gyvenimo tarsi pramiegojusi. Kodėl? Juk net šešerius metus Eglė praleido ant pasaulio mados podiumų, o grįžusi į Lietuvą, be užuolankų rėžia nuomonę apie grožio pasaulio košmarus. Telieka įdėmiai klausyti atviro svarstymo apie tai, kas gyvenime yra tikroji sėkmė ir kaip ją pasiekė iki šiol drabužius ant podiumų pristatanti manekenė ir verslininkė? 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...