captcha

Jūsų klausimas priimtas

Italų melodrama „Violeta“ (Violetta)

Du šventinius vakarus, trečiadienį ir ketvirtadienį, 21 val. per LRT Kultūrą – Aleksandro Diuma romano „Dama su kamelijomis“ motyvais sukurta melodrama „Violeta“.  

Du šventinius vakarus, trečiadienį ir ketvirtadienį, 21 val. per LRT Kultūrą – Aleksandro Diuma romano „Dama su kamelijomis“ motyvais sukurta melodrama „Violeta“.

1849 metų Milanas. Prabangi kurtizanė Violeta Valeri ne tik nepaprasto grožio, bet ir puikiai išmano, kaip naudotis savo vertybėmis. Nepaisant to, ji didžiuojasi, kad sugeba valdyti emocijas. Kartą ji sužavi jauną studentą Alfredą. Įsitikinusi, kokie nuoširdūs vaikino jausmai, Violeta pirmą kartą gyvenime įsimyli. Tačiau jos širdį užkariavęs Alfredas gali būti pavojingas. Augantis šiaurės Italijos visuomenės nepasitenkinamas austrų valdžia pavertė maištininku ir jaunąjį Alfredą, todėl santykiai su juo gali būti Violetai pavojingi. Ją gali apkaltinti simpatizuojant ir padedant  maištininkams. Jaunųjų meilė išlaiko sunkius išbandymus, kai Alfredas suimamas. Pasitelkusi savo ryšius su aukštais pareigūnais kurtizanė išvaduoja mylimąjį iš kalėjimo. Tačiau įsimylėjėliai  neilgai džiaugiasi savo  laimingu gyvenimu dviese. Alfredo tėvas kreipiasi į Violetą reikalaudamas palikti jo sūnų ramybėj – ryšys su puolusia moterim kenkia jo būsimam gyvenimui ir karjerai. O tuo tarpu austrų slaptoji policija vis smarkiau domisi jaunuoliu, kuris tiek pakenkė imperijai...

Italija

2011

N-7

Režisierius: Antonio Frazzi

Vaidina: Vittoria Puccini, Rodrigo Guirao Díaz, Andrea Giordana, Tobias Moretti, Federica De Cola, Susanna Marcomeni, Mauro Marino, Luchino Giordana, Mario Cordova, Ugo Maria Morosi, Marco Morellini, Paolo Giovannucci.

 Violetta
(2011) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...