captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: pasninkas – modernumo žymė?

Buvusi žurnalistė, laidų vedėja ir ministro patarėja Juventa Mudėnienė dabar gyvena kitame – kūrybos – pasaulyje. Aistra karpyti ją atvedė prie iš esmės naujo gyvenimo posūkio.
Juventa Mudėnienė. Asmeninio albumo nuotr.
Juventa Mudėnienė. Asmeninio albumo nuotr.

Buvusi žurnalistė, laidų vedėja ir ministro patarėja Juventa Mudėnienė dabar gyvena kitame – kūrybos – pasaulyje. Aistra karpyti ją atvedė prie iš esmės naujo gyvenimo posūkio. Neslepia, kad dėl kelių japonų karpinių meistrės pamokų lėkusi net į Londoną. Ir štai dabar ji gali puošti ne tik savus namus. Kaip pasipuošti eglę neišlaidaujant, nesipykstant su skoniu ir į procesą įtraukiant visą šeimą?

Vienuolis pranciškonas Evaldas Darulis tikina, kad Dievas nesiunčia mums ligos nei kaip bausmės, nei kaip dovanos. Žmogus prisidirba pats. Ir, ko gero, dvasinę pagalbą teikiantis kunigas žino, ką sako. Aktyvus žmogus, pašaliečių akimis net nelabai panašus į kunigą, pataria, kaip gyventi, kad neprisidirbtume, kaip tvarkytis, kad kasdien rastume laiko sau, kaip elgtis, kad kiekvieną dieną švęstume, o ne stumtume?

Kalbėti apie Kalėdas jų išvakarėse tiesiog privalu. Ir ne tik dėl dovanų ar aukštinamų tradicijų. Šįsyk  skatiname kalėdiniu laikotarpiu susimąstyti apie mitybą ir sveikatą. Pasninkas, kurį vertina religingas pasaulis, tampa ir modernumo žyme. O tai, ką išbandė daktaro laipsnį turintis medikas, priverčia suklusti. Darius Kubilius su šeima ilgiau nei metus maitinasi kitaip nei anksčiau ir tikina pokyčių ėmęsis būtent dėl sveikatos. Ko atsisakė Kubilių šeima ir kaip jie ėmė jaustis? Ir ar tik pašnekovo pavyzdys nepaskatins kukliau elgtis prie stalo per artėjančias šventes?

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...