captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba: kai vienas patarimas gali apversti gyvenimą aukštyn kojom...

Pirmadienio vakarą – stiprių jausmų ir labai stiprių emocijų istorija apie nuviltą meilę, skaudžias tarnybinio romano pasekmes ir senus įvykius, kurie  lyg akmuo daug metų slėgė vienos moters sąžinę.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Pirmadienio vakarą – stiprių jausmų ir labai stiprių emocijų istorija apie nuviltą meilę, skaudžias tarnybinio romano pasekmes ir senus įvykius, kurie  lyg akmuo daug metų slėgė vienos moters sąžinę. Išties netikėta ir įdomu. Vėl atrodys, kad regime išgalvotą melodramą. Tik visa tai yra tikra. Ir būtent tokios istorijos suteikia peno melodramų kūrėjams.

Medikė, keturių vaikų mama, pavyzdinga žmona, dievobaiminga parapijietė Stefanija ilgai  svarstė, kol ryžosi  papasakoti apie tai, kas daug metų drumstė jos sąžinę ir kliudė ramiai gyventi. „Mano didžiausia klaida, kad aš kai kam ne taip patariau ir tiesiog apverčiau vieno žmogaus gyvenimą“, – kalbėjo mums Stefanija.

Kas gi tai?  Ir apie ką tik dabar, po daugybės prieštaringiausių apmąstymų, nepaisydama baimės pasmerkti save aplinkinių piktdžiugai, ji pagaliau išdrįso kalbėti?

Gruodžio 9 d., 19.30, Nacionalinė paieškų tarnyba. Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...