captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius": kuo Juozą Statkevičių sužavėjo Japonija?

Praėjo vos pusmetis, kai gyvenimą paliko dailininkas Arūnas Mėčius. Jo mylėta moteris poetė Dalia Bielskytė šiandien mokosi gyventi viena ir kuriasi naujuose namuose
Mados kūrėjas Juozas Statkevičius. T. Lukšio (BFL) nuotr.
Mados kūrėjas Juozas Statkevičius. T. Lukšio (BFL) nuotr.

Praėjo vos pusmetis, kai gyvenimą paliko dailininkas Arūnas Mėčius. Jo mylėta moteris poetė Dalia Bielskytė šiandien mokosi gyventi viena ir kuriasi naujuose namuose. „Tikriausiai tokia yra mano buvusios didelės meilės kaina“, – nuolankiai sako Dalia, bet niekaip nesutinka esanti nelaiminga ar paženklinta nesėkmių. Moteris prisipažįsta nuolatos vartojanti antidepresantus ir sako, kad depresijos slėpimas geruoju nesibaigia. „Kad geriame aspiriną, kalbame visi, tačiau apie sunkaus likimo smūgių įveikimo būdus tylime“, – neslepia Dalia. Kaip išbristi iš gyvenimo sukeltų krizių? Kas gali nuraminti sunkią minutę?

Kiekvieną rudenį bene žinomiausias Lietuvos mados kūrėjas pristato savo metų darbą. Šiuokartinis vėl gniaužė žadą ir žavėjo Rytų dvelksmais. „Japonija mane užbūrė, jie visiški kosmonautai – pamečiau megztinį ir po savaitės jį radau toje pat Tokijo vietoje, tik pridengtą maišeliu, kad nesušlaptų“, – juokiasi Juozas ir šįsyk kalba apie savo jausmus, išgyvenimus ir šlovę, ant jo griūvančią tarsi lavina. Kūrėjas tikina pagaliau išmokęs racionaliai gyventi ir be gailesčio dovanoja savo drabužius pasaulio garsenybėms. Tačiau kodėl jis prisipažįsta, kad nelabai susitvarkantis su savo mama, iš kurios nuolatos mokosi?

Pasaulyje pripažintas, garbstomas ir mylimas Robertas Wellsas kažkada vadintas vunderkindu. Vos sulaukęs 11, jis mokėsi Švedijos karališkojoje muzikos akademijoje, o už nuopelnus muzikai šiandien  apdovanotas garbingiausiais titulais, auksiniais ir platininiais diskais. Regis, tiek visko būtų galima pasakyti apie šio muziko nuopelnus, bet, pažinę iš arti neeilinę asmenybę, sakome, kad jo kuklumui ir paprastumui nėra ribų. Ką pamatėme, nukeliavę į Stokholmą, kur sutikome žavų, mielą ir impozantišką vyrą?

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...