captcha

Jūsų klausimas priimtas

Koncertas-telemaratonas „Maltiečių sriuba 2013“ su ryškiausiomis žvaigždėmis. Tiesioginė transliacija

Gruodžio 4 d. 19.00 val. per LRT televiziją bus tiesiogiai transliuojamas labdaros akcijos „Maltiečių sriuba 2013“ koncertas. Jau 8-tąjį kartą vykstančios akcijos koncertas nukryps nuo tradicijų ir žiūrovus stebins ne tik atlikėjų bei vedėjų gausa, bet ir jų įvairove.  

Gruodžio 4 d. 19.00 val. per LRT televiziją bus tiesiogiai transliuojamas labdaros akcijos „Maltiečių sriuba 2013“ koncertas. Jau 8-tąjį kartą vykstančios akcijos koncertas nukryps nuo tradicijų ir žiūrovus stebins ne tik atlikėjų bei vedėjų gausa, bet ir jų įvairove.

Po ilgos pertraukos toje pačioje scenoje koncertuos ir grupės „ŠarkA“ bei „Pop Ladies“, o primarijus Nerijus Juška su savo mažaisiais auklėtiniais surengs išskirtinį pasirodymą.

„Kiekvienais metais noriai prisidedame prie šio labdaringo projekto, gatvėje daliname sriubą ir džiaugiamės, kad galime padėti vargstantiems senoliams. Niekas nežino, kas nutiks ateityje, galbūt ir mums kada nors prireiks pagalbos“, – sako jau ketvirtus metus prie labdaros projekto „Maltiečių sriuba“ prisidedančios grupės „ŠarkA“ narė Gintarė Valaitytė. Ji atskleidžia, jog grupė aktyviai ruošiasi koncertui ir žada žiūrovus nustebinti naujai suskambėsiančia daina „Jausmai“, kuri turėtų sukelti nostalgiškus prisiminimus ne vienam, su legendine grupe „Junior“ užaugusiam žmogui. 

Dar vienas koncerto siurprizas – baleto primarijaus Nerijaus Juškos pasirodymas, kuris, gydytojų įspėjimu, baleto meistrui gali būti paskutinis. „Dabar kiekvienas mano pasirodymas scenoje – rizika. Bet, kai koncertuoji, apie tai negalvoji, ypač, vardan tokios gražios ir prasmingos akcijos, kaip „Maltiečių sriuba“, – sako N. Juška. – Manau, bet kuris mūsų gali atsidurti tokioje situacijoje, kaip maltiečių globojami senukai, todėl padėti jiems turėtume kiekvienas“.

Koncerte dalyvaus ir skirtingų kartų žymiausios Lietuvos žvaigždės, tarp kurių, be jau minėtųjų merginų grupių, žiūrovus džiugins Stasys Povilaitis, Liudas Mikalauskas, Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius, Evelina Sašenko, Inga Valinskienė, Martynas Kavaliauskas ir daugelis kitų.

Šiais metais telemaratonas „Maltiečių sriuba 2013“ išsiskirs ir vedėjų gausa. Jų bus daugiau nei 10: Algimantas Čekuolis, Zita Kelmickaitė, Violeta Baublienė, Audrius Giržadas, Jurgita Jurkutė, Marijus Žiedas bei kiti žinomi LRT laidų vedėjai.

„Šiuo koncertu sieksime parodyti, jog visai nesvarbu, kokio esi amžiaus, svarbiausia – suprasti, kokia sunki yra senatvė ir kad kiekvienam žmogui reikia ne tik materialių, gyvybiškai būtinų dalykų, bet ir dėmesio, užuojautos, meilės“, – teigia Maltos ordino pagalbos tarnybos prezidentas gydytojas Romas Abunevičius. Jis priduria, kad akcija „Maltiečių sriuba 2013“ tęsis visą gruodžio mėnesį: pradedant atidarymo koncertu mėnesio pradžioje ir baigiant renginiais 20-ties Lietuvos miestų centrinėse aikštėse, kur bus galima pasivaišinti projekto simboliu tapusia karšta sriuba.

Palaikyti akciją galima jau dabar, skambinant arba siunčiant žinutę trumpaisiais numeriais 1416 – auka 2 Lt, 1417 – auka 5 Lt, 1418 – auka 10 Lt. Surinkti pinigai bus skirti vienišų, ligotų senelių globai ir maitinimui. Daugiau informacijos apie akciją www.maltieciai.lt 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...