captcha

Jūsų klausimas priimtas

Europos filmų savaitė. „Šnicelių rojus“ (Het schnitzelparadijs / Schnitzel Paradise). Olandija

Šis filmas – tai meilės istorija, prasidėjusi nedidelio Olandijos miestelio restorano virtuvėje, kur dirba beveiki vieni emigrantai.

Šis filmas – tai meilės istorija, prasidėjusi nedidelio Olandijos miestelio restorano virtuvėje, kur dirba beveiki vieni emigrantai. Marokietis Nordipas yra šeimos pasididžiavimas. Jis baigė mokyklą tokiai gerais pažymiais, apie kokius jo draugai gali tik svajoti. Tad nieko keisto, kad jo tėvas jau kuria planus apie šviesią sūnaus ateitį. Jis turėtų baigti medicinos mokslus ir  tapti gydytoju. Tačiau kaip ir daugelis vienmečių, Nordipas dar nežino, ką norėtų veikti gyvenime. Dėl vienintelio dalyko yra tikras – medicinos studijuoti jis nenori. Todėl laikinai susiranda darbą restorane ir plauna indus. Netikėtai įsiplieskęs aistringas romanas su kartu dirbančia savininkės dukterėčia Agnes įaudrina jo santykius su ekscentriškais bendradarbiais.

Romantinė komedija

Olandija

2005

N-7

Režisierius: Martin Koolhoven

Vaidina: Mounir Valentyn, Bracha van Doesburgh, Mimoun Oaïssa, Yahya Gaier, Tygo Gernandt, Mohammed Chaara, Micha Hulshof, Gürkan Küçüksentürk, Frank Lammers, Porgy Franssen, Sabri Saad El-Hamus

 

 Het schnitzelparadijs
(2005) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...