captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Teisė žinoti“: kas Lietuvoje vertinama labiau – profesiniai gebėjimai ar politinė ištikimybė?

Seimo ekonomikos komitetas  siūlo sujungti viešąsias įstaigas  „Investuok Lietuvoje“ ir „Versli Lietuva“. Socialdemokratų ekonomistai sako, kad tuomet įstaiga dirbtų efektyviau, ir žada skaidrų naujojo vadovo konkursą.
Laidos vedėja Rita Miliūtė.
Laidos vedėja Rita Miliūtė.

Seimo ekonomikos komitetas  siūlo sujungti viešąsias įstaigas  „Investuok Lietuvoje“ ir „Versli Lietuva“. Socialdemokratų ekonomistai sako, kad tuomet įstaiga dirbtų efektyviau, ir žada skaidrų naujojo vadovo konkursą. Jų oponentai tikina, kad būsimasis vadovas žinomas iš anksto, nes tinkamas socialdemokratams, ir tokius sprendimus vadina žingsniu atgal, visai į sovietmetį.

Ką reiškia valdančiųjų noras pakeisti įstaigas ir jų vadovus – nuoširdų rūpestį taupyti ir skatinti investicijas, ar turėti savus žmones ten, kur būna pinigų? Nuo ko labiausiai priklauso investicIjos, o kas jas atbaido? Kas Lietuvoje vertinama labiau – profesiniai gebėjimai ar politinė ištikimybė?

Laidoje „Teisė žinoti” apie tai diskutuos „Investuok Lietuvoje” generalinė direktorė Milda Dargužaitė, SEB prezidento patarėjas Gitanas Nausėda, Seimo ekonomikos komiteto nariai, buvę ūkio ministrai Birutė Vėsaitė ir Dainius Kreivys, Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Bronius Bradauskas, asociacijos Investor’s Forum vykdomoji direktorė Rūta Skyrienė.

Vedėja Rita Miliūtė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...