captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: ko Marius Ivaškevičius leidosi ieškoti Chakasijoje?

„Ne dvaras, o džiazas“, –  žavisi dažnas, apsilankęs Joniškio rajone esančiame Jakiškių dvare. Ir iš tiesų šias erdves pamėgo džiazo muzikantai, jos įkvepia dizainerius, fotomenininkus. Kas matė pasaulio vertybių, čia jaučia Italijos dvelksmą.
Romanistas<br> dramaturgas<br> režisierius Marius Ivaškevičius. ELTA nuotr.
Romanistas
dramaturgas
režisierius Marius Ivaškevičius. ELTA nuotr.

„Ne dvaras, o džiazas“, –  žavisi dažnas, apsilankęs Joniškio rajone esančiame Jakiškių dvare. Ir iš tiesų šias erdves pamėgo džiazo muzikantai, jos įkvepia dizainerius, fotomenininkus. Kas matė pasaulio vertybių, čia jaučia Italijos dvelksmą. O dvaro šeimininkė Meilė Zaleckienė prisipažįsta iš pradžių gerokai gėdijusis „viso šito džiazo“, ypač po apsilankymų prabangiaI restauruotuose dvaruose. Kodėl šiandien moteris džiaugiasi restauratoriams neturėjusi nė grašio? Kas išgelbėjo jos dvaro unikalumą? Ir kaip dvaras pakeitė  Meilės ir jos šeimos gyvenimą? 

Vokalo deivė, sakralaus moteriškumo balsas – tokie epitetai lydi australę dainininkę Perukwas, tikinančią  buvus labiau vyru nei moterimi. Kuo ypatinga jos gyvenimo istorija? Savo tėvynėje buvusi populiari džiazo dainininkė vieną dieną viską metė ir išvyko pas šamanus į Naujosios Meksikos dykumą. Kas iš viso to išėjo? Ir kodėl šiandien dainininkė moteriškumo paslapčių daugiau nei 10 metų moko seksualumą žadinančiuose seminaruose?

Ypatingas laidos svečias romanistas, dramaturgas, režisierius Marius Ivaškevičius kukliai šypsosi ir tikina manęs, kad, sulaukęs 40-ties, bus pasiekęs dar daugiau. Ko dar trūksta Mariui, pripažintam įvairiose šalyse ir garbinamam įvairių žanrų erdvėse? „Oi kaip nesunku būti žvaigžde“, – sako kūrėjas, pripažįstantis, kad sulaukia begalės dėmesio, tačiau nuo jo sugeba išsisukti. Ką populiariausias mūsų laikų rašytojas dienų dienas veikia Molėtuose? Ir ko jis leidosi ieškoti Chakasijoje?

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...