captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kodėl žurnalistams užsiveria durys į žinomų žmonių namus?

Vieniems – prabangūs automobiliai, kitiems – deimantai ir briliantai, o štai aktorius Andrius Kaniava renkasi žirgą. „Gyvenime išmanau apie du dalykus – apie teatrą ir žirgus“, – juokiasi Andrius, mielam savo augintiniui net po kelias valandas skiriantis kasdien.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Vieniems – prabangūs automobiliai, kitiems – deimantai ir briliantai, o štai aktorius Andrius Kaniava renkasi žirgą. „Gyvenime išmanau apie du dalykus – apie teatrą ir žirgus“, – juokiasi Andrius, mielam savo augintiniui net po kelias valandas skiriantis kasdien. Ar tai įmanoma intensyviai dirbančiam žmogui? Apie žirgą Andrius kalbėti galėtų valandų valandas, o laiko, skiriamo gyvūnui, nemainytų į nieką. Kuo žirgynas suviliojo žinomą aktorių? Ir kas šiandien būtų Kaniava, jei ne vaikystėje nustatytas silpnas regėjimas?

„Tik nesiginkite, kad jums nerūpi grožio paslaptys“, – juokiasi Erika Stankevičiūtė, puikiausiai išmananti japoniško gražinimosi esmę. Kodėl Japonija? Į šį klausimą Erika, žinomos kosmetologės Birutės Stankevičienės dukra, atsako nesibaimindama kritikos. Didžioji dalis jos darbo susijusi su japoniškomis tradicijomis, naujausiais atradimais ir kosmetikos pasauliu. Nenuostabu, kad Erika paslaptingai prabyla apie rožinės spalvos, šilumos ir grožio sąsajas. Ar tik dėl tradicijų japonės praleidžia valandas karštuose kubiluose?Ar atsitiktinumai lemia, kad moters rankų šiluma byloja apie jos seksualinę sveikatą?

Kai operos solistą Vytautą Juozapaitį paviliojo politika, jo šeimos gyvenimas apvirto aukštyn kojomis. Vytautas tikina nė dienos nesigailėjęs ten nuėjęs, net girdėjęs kalbų, kad politiką pasirinkęs, nes jau prarado balsą. „Paistalais piktintis net neverta, balsas – savo vietoje“, – atkerta žinomas dainininkas. Kaip iš tiesų sekasi dainuojančiam politikui, kurio giminėje būta net itališko kraujo? Ir kodėl Juozapaičių pora tikina į savo naujus namus daugiau neįsileisianti nė vieno žurnalisto?

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...