captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba: bėgo nuo tėvo, o rado tėvo artimuosius...

Regis, šitiek metų jau ieškome dingusių žmonių, šitiek jau suradome ir, atrodytų,  matėme visko. Tačiau vis dar sulaukiame istorijų, kurios tiesiog apstulbina netikėtais posūkiais. Taip nutiko ir šį kartą.  
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Regis,  šitiek metų jau ieškome dingusių žmonių, šitiek jau suradome ir, atrodytų,  matėme visko. Tačiau vis dar sulaukiame istorijų, kurios tiesiog apstulbina netikėtais posūkiais. Taip nutiko ir šį kartą.

Jaunas kariškis Viktoras kreipėsi į mūsų laidą, ieškodamas tėvo giminių. Tėvą jis matė tik nuotraukoje, pats jo neprisiminė, o tai, ką apie tėvą jam pasakojo mama – buvo vien juoda. Taip juoda, ir taip skaudu, kad niekada nė nemanė jo ieškoti. Maža to, net pasikeitė pavardę, tarsi bėgtų net nuo tėvo šešėlio.

Bet juk nuo savęs nepabėgsi – rašė mums, lyg teisintųsi, kad visgi rūpi. Net, jei ir ne tėvas, kuris pasak mamos, seniai nutraukė saitus su gyvenimu, tai bent tie, kurie jį pažinojo. Tėvo artimieji. Nuo to paieškas ir pradėjome, nė nenujausdami, kokios pribloškiančios staigmenos šiose paieškose laukė visų mūsų.

Lapkričio 25 d., 19.30, Nacionalinė paieškų tarnyba, vedėja Palmira Galkontaitė

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...