captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinyje“ – taksi vairuotojas, muzikos gurmanas Mario

Šeštadienį laida „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ suksis lengvai ir su polėkiu. Taksi vairuotojas ir muzikos gurmanas Mario turi tikslą – aplankyti mamos gimtinę Argentiną. Ten gimusi ir užaugusi Regina savo jaunatvišką polėkį ir meilę muzikai bei gimtajai Argentinai perdavė ne tik savo sūnui, bet ir žavingai anūkei Gabijai – Ciel.   Taksi vairuotojas ir geros muzikos gurmanas Mario turi tikslą – aplankyti mamos gimtinę Argentiną. Ten gimusi ir užaugusi Regina savo jaunatvišką polėkį ir meilę muzikai bei gimtajai Argentinai perdavė ne tik savo sūnui, bet ir žavingai anūkei Gabijai – Ciel.    Taksi vairuotojas ir geros muzikos gurmanas Mario turi tikslą – aplankyti mamos gimtinę Argentiną. Ten gimusi ir užaugusi Regina savo jaunatvišką polėkį ir meilę muzikai bei gimtajai Argentinai perdavė ne tik savo sūnui, bet ir žavingai anūkei Gabijai – Ciel.    Taksi vairuotojas ir geros muzikos gurmanas Mario turi tikslą – aplankyti mamos gimtinę Argentiną. Ten gimusi ir užaugusi Regina savo jaunatvišką polėkį ir meilę muzikai bei gimtajai Argentinai perdavė ne tik savo sūnui, bet ir žavingai anūkei Gabijai – Ciel.     
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Šeštadienį laida „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ suksis lengvai ir su polėkiu.

Taksi vairuotojas ir muzikos gurmanas Mario turi tikslą – aplankyti mamos gimtinę Argentiną. Ten gimusi ir užaugusi Regina savo jaunatvišką polėkį ir meilę muzikai bei gimtajai Argentinai perdavė ne tik savo sūnui, bet ir žavingai anūkei Gabijai – Ciel. Tik šešerius metus praleidęs nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, Mario liko ištikimas muzikai ir tą ištikimybę įskiepijo savo dukrai Gabijai. Jūsų laukia ne tik įdomus pokalbis apie Argentiną ir gardžius jos patiekalus, gražius vaikystės prisiminimus. Mario ir dukra Gabija dovanos dainas, kurios tikrai suskambės ir atras vietą Jūsų širdyse.

Europos Parlamento narė dr. Laima Andrikienė dalysis mintimis apie šv. Jokūbo kelią Lietuvoje, kuris sujungia mus su senąja Europa. Paliesime garsiojo piligrimų kelio Camino de Santiago lietuviškas atšakas ir vienuolika lietuviškųjų šv. apaštalo Jokūbo bažnyčių, kurias iš tiesų verta aplankyti ne tik piligrimams, bet ir kiekvienam lietuviui. 

Papasakosime apie senąjį knygrišystės amatą ir jo puoselėtojus knygrišius Rimantą Supranavičių ir Sigitą Tamulį. Meistrai demonstruoja, kaip rankomis rišamos knygos, kaip dekoruojami jų odiniai viršeliai, pasakoja apie knygrišių gildijos tradicijas LDK laikais. 

Žiūrėkite laidą „Ryto suktinis“ šį šeštadienį 10.30 val. Vedėja Zita Kelmickaitė.

Rašykite mums, siųskite savo pasiūlymus ir pageidavimus. Jūsų minčių labai lauksime el. pašto adresu: norinkeviciute@gmail.com

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...