captcha

Jūsų klausimas priimtas

Evelina Sašenko „Auksiniame balse“: „Reperiai, aš jus myliu!“

Vienintelis Lietuvoje tikro garso TV konkursas „Auksinis balsas“ dalyviams meta naują iššūkį. Šį šeštadienį projekto tema – hiphopas. 
Šorena hip hipo vakarui pasirinko jau himnu tapusį „Gangsta‘s Paradise“.
Šorena hip hipo vakarui pasirinko jau himnu tapusį „Gangsta‘s Paradise“.

Šį šeštadienį Evelinos Sašenko laukia, pasak jos pačios, didžiausias gyvenimo iššūkis. „Niekada gyvenime taip ilgai nesimokiau dainos. Tai yra pirma daina mano gyvenime, prie kurios pasėdėjau savaitę – stropiai kiekvieną dieną...Vis dėlto ne pop yra sunkiausia. Sunkiausias žanras – repas. Čia tai bent žanras. Reperiai, aš jus myliu!“ – prisipažins nemažą scenos patirtį turinti, Lietuvai „Euovizijoje“ atstovavusi Evelina Sašenko prieš lipdama į „Auksinio balso“ sceną hip hopui skirtą vakarą. 

Savaitę Evelinos repetuotoji daina – kultinės amerikiečių hip hopo grupės „Black Eyed Peas“ kūrinys „Where is the love?“ Kaip jį pavyks atlikti romantiškajai šansonų deivei, lietuviškajai Edith Piaf – Evelinai Sašenko?

Jos konkurentė vieninteliame Lietuvoje tikro garso TV konkurse Šorena hip hipo vakarui pasirinko jau himnu tapusį „Gangsta‘s Paradise“. „Gatvinis reperės stilius labai artimas Šorenai. Gerai, kad susikaupė jumyse tas pyktis, kurį atėjote ir išpylėte visą „Auksiniame balse“, – dešimtuku Šorenos pasirodymą įvertins dirigentas Vytautas Lukočius. Kad žavioji Lietuvos gruzinė puikiai įvaldė Niujorko gatvinį stilių ir juodaodžių dainavimo manierą, neabejos ir kitas maestro Donatas Katkus, prabilsiąs originalo kalba: „Šorena, I like your New York slang“.

„Taip žaviai, stilingai ir labai kultūringai repavo Šorena“, – pretendentės į „Auksinio balso“ titulą pasirodyme subtilumą įžvelgs Zita Kelmickaitė. O kiek balų komisijos pirmininkė skirs už atlikimą? http://www.youtube.com/watch?v=LbVWczx-WVM&feature=youtu.be

Kokias staigmenas žiūrovams ir komisijai parengs kiti „Auksinio balso“ dalyviai – Girmantė Vaitkutė, Jeronimas Milius, Liudas Mikalauskas ir Jokūbas Bareikis?

„Auksinis balsas“ – šeštadienį 21 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...