captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas": kodėl garsiojo Biržų kovotojo prieš banditus ėmė bijoti eiliniai šio krašto žmonės?

Kai Biržuose nuo kulkų žuvo 17-metis, imta kalbėti apie miestą terorizuojančias gaujas. Drąsiausiai apie tai prabilo ūkininkas Romualdas Misevičius. Dabar gi biržiečiai policijos prašo apginti nuo paties Misevičiaus. Kas gi nutiko, kad garsiojo kovotojo prieš banditus ėmė bijoti eiliniai šio krašto žmonės?  
Ūkininkas Romualdas Misevičius.
Ūkininkas Romualdas Misevičius.

Kai Biržuose nuo kulkų žuvo 17-metis, imta kalbėti apie miestą terorizuojančias gaujas. Drąsiausiai apie tai prabilo ūkininkas Romualdas Misevičius. Dabar gi biržiečiai policijos prašo apginti nuo paties Misevičiaus. Kas gi nutiko, kad garsiojo kovotojo prieš banditus ėmė bijoti eiliniai šio krašto žmonės? Specialus žurnalistės Indrės Dauskordaitės tyrimas.

Kita tema. Populiariausias pasaulio narkotikas, dėl kurio praeityje kildavo karai, dar vadinamas baltąja mirtimi. Visi šie baisūs epitetai – apie iš pirmo žvilgsnio nekaltą ir kasdienį produktą – cukrų. Tačiau pasaulio medikai ir mokslininkai nejuokauja. Vis garsiau kalba apie grėsmes ir baisas ligas, kurios laukia smaližių ir teigia, kad cukrų, kaip ir tabaką, reikėtų vadinti žudiku.

Specialiame, žurnalisto Domo Burkausko tyrime – šokiruojantys faktai apie tai, kiek cukraus suvalgo jūsų šeima, maitindamasi iš pirmo žvilgsnio sveikuoliškais produktais ir kokių pasekmių tai gali turėti mūsų sveikatai.

„Specialus tyrimas" ketvirtadienį, 21.30 val. per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...