captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų laisvės metai“: 1999-ieji

1999-ieji buvo metai, kai Lietuva iš arti pamatė, kas yra labdaros pokylis – Vilniaus Rotušėje ošė Vienos balius, o po Rotušės langais rėkavo V. Šustausko sukviesti ubagų baliaus svečiai.  
Vedėjai Edita Mildažytė ir Audrius Siaurusevičius.
Vedėjai Edita Mildažytė ir Audrius Siaurusevičius.

1999-ieji buvo metai, kai Lietuva iš arti pamatė, kas yra labdaros pokylis – Vilniaus Rotušėje ošė Vienos balius, o po Rotušės langais rėkavo V. Šustausko sukviesti ubagų baliaus svečiai. Kai patyrėme, kad staigios valdžios permainos ir netikėti viražai pačiuose aukščiausiuose kabinetuose – tai ne tik didžiųjų valstybių, bet ir mūsų realybė: tiek keisdami premjerus, tiek parduodami „Mažeikių naftą“ kompanijai „Wiliams“, tiek tikėdami premjero žemaitiškai sakoma fraze „gyvenims geriej“, buvome nuoširdžiai naivūs  ir nuoširdžiai tikėjome, kad mums turi pasisekti. Tačiau tai pavyko nebent Jonui Kazlauskui su Kauno „Žalgiriu“. Žalgiriečiai  atliko neįsivaizduojamą skrydį aukštyn ir laimėjo senojo žemyno čempionų turnyrą.

1999 metais gimė toks kultūros reiškinys, kaip Oskaro Koršunovo teatras. Jaunas režisierius  pradėjo šokiruoti bei provokuoti žiūrovus ir provokacija pavyko. Rimas Tuminas tais metais skynė laurus tarptautiniuose festivaliuose.

Studijoje 1999-uosius prisimins Valdas Adankus, Gediminas Vagnorius, Rolandas Paksas, Andrius Kubilius, ekonomistai Kęstutis Glaveckas ir Eugenijus Maldeikis, treneris Jonas Kazlauskas, OKT įkūrėjai Martynas Budraitis ir Oskaras Koršunovas.

Vedėjai Edita Mildažytė ir Audrius Siaurusevičius.
 
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...