captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“: kaip prisijaukinti senatvę?

Šeštadienį laida „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ žada nenuobodžias ir aktualias temas. Kaip prisijaukinti senatvę? Kodėl jos bauginamės ir nemokame su ja susidraugauti? Apie tai dalysis savo žiniomis ir patarimais psichiatrė Genovaitė Šimkūnienė.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Šeštadienį laida „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ žada nenuobodžias ir aktualias temas. Kaip prisijaukinti senatvę? Kodėl jos bauginamės ir nemokame su ja susidraugauti? Apie tai dalysis savo žiniomis ir patarimais psichiatrė Genovaitė Šimkūnienė. Jūsų dėmesiui – apklausa gatvėje. Ką apie senatvę mano mūsų jaunimas? Atsakymai priblokš ne vieną – apie senatvę jaunimas galvoja jau šiandien ir jos visai nebijo.

Susidomėjusiems pinigų tema – Lietuvos banko Pinigų muziejaus vedėjas Vidmantas Laurinavičius tęsia praeitoje laidoje pradėtą pasakojimą apie pinigų istoriją – šįkart nuo monetų atsiradimo: apie lietuviškuosius denarus, grašius, talerius, dukatus, portugalus.

Na, o Kauno trečiojo amžiaus universiteto moterų vokalinis ansamblis „Guboja“ ir jų malonios dainos tikrai tiks šio šeštadienio rytą.

Žiūrėkite laidą „Ryto suktinis“ šį šeštadienį 10.30 val.

Rašykite mums, siųskite savo pasiūlymus ir pageidavimus.

Jūsų minčių labai lauksime el. pašto adresu: norinkeviciute@gmail.com

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...