captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: žurnalistai tikrino stoties prostitučių žinias apie sifilį

Ričardas Dubickas – sausio tryliktosios įvykių dalyvis. Sovietinių sadistų kankinimus patyręs vyras šiandien išgyvena tik arkliškų vaistų dozių dėka, tiesa, ne visada pakanka varganos pensijos tų vaistų įsigyti.
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

Ričardas Dubickas – sausio tryliktosios įvykių dalyvis. Sovietinių sadistų kankinimus patyręs vyras šiandien išgyvena tik arkliškų vaistų dozių dėka, tiesa, ne visada pakanka varganos pensijos tų vaistų įsigyti. Kaip ir ne visada spėja pasiimti maisto iš labdaros valgyklos, nes iki jos ratukais judantis vyras turi važiuoti per visą miestą. Specialus žurnalisto Domo Burkausko tyrimas apie nuskurdintus žmones, kurių dėka esame laisvi.

Kita tema. Per 9 šių metų mėnesius Lietuvoje užregistruoti 177 susirgimai sifiliu. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, tai 5 atvejais daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį. Sifilis diagnozuotas 93 vyrams ir 84 moterims. Nors, nėra kuo didžiuotis, bet esam lyderiai Europoje: labiau nei pas mus, ši liga paplitusi tik Rumunijoje ir Maltoje. „Specialus tyrimas“ – apie tai, kur lietuvaičiai prisirenka meilės ligų.

Vedėjas Daumantas Butkus.

„Specialus tyrimas“ ketvirtadienį, lapkričio 14 d. 21.30 per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...