captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“ pristato 2013-ųjų Europos šalių kino forumą „Scanorama“

Ar kada klausėte savęs – kas yra vertybė? Jeigu klausėte – ar nuoširdžiai atsakėte? O gal pasijautėte nesmagiai vien dėl nesuprantamo klausimo? Ar išgąsdino atsakymas?
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.

Ar kada klausėte savęs – kas yra vertybė? Jeigu klausėte – ar nuoširdžiai atsakėte? O gal pasijautėte nesmagiai vien dėl nesuprantamo klausimo? Ar išgąsdino atsakymas? Kas yra vertybė? Gal į paprastus klausimus padės atsakyti nepaprastai paprasta Nacionalinio dramos teatro premjera „Atžalynas”.

Šaltas vėjo gūsis. Taip būtų galima pavadinti lapkritį atsivijusį Europos šalių kino forumą „Scanorama“. Vakar tarsi šalto vėjo gūsiu iš Švedijos forumas atidarytas švedų režisierės Mijos Engberg filmu „Belvilio kūdikis“. Ir taip dar visą savaitę Vilniuje, o kituose miestuose iki lapkričio pabaigos europietiški filmai kaip šaltas vėjo gūsis ne sukaustys, o prikaustys prie kino ekranų.

Buvęs Lietuvos kino teatras. „Tauro rago“ baras. Misionierių ligoninė. Garbingą reikšmingų šiandien akį rėžiančių pastatų sąrašą užbaigia Sporto rūmai. Tai erdvės, kurioms tinka Maironio eilėraščio ištrauka: „Nutilusios sienos, apleistos visų, / Be sargo, ginklų, be žmogaus!“

Kultūringa televizija atveria duris į kultūrą, o kultūringieji turi žiūrėti kultūrą – penktadienį 23 valandą.

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...