captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinyje“ – Algirdas Kaušpėdas

Šeštadienį laidoje „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ jūsų laukia spalvingi svečiai. Architektas, legendinės roko grupės lyderis Algirdas Kaušpėdas mes nuotaikingą ir išmintingą žvilgsnį į gyvenimą bei kūrybą, dalysis prisiminimais.
Architektas<br> legendinės roko grupės lyderis Algirdas Kaušpėdas.
Architektas
legendinės roko grupės lyderis Algirdas Kaušpėdas.

Šeštadienį laidoje „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ jūsų laukia spalvingi svečiai. Architektas, legendinės roko grupės lyderis Algirdas Kaušpėdas mes nuotaikingą ir išmintingą žvilgsnį į gyvenimą bei kūrybą, dalysis prisiminimais. Kodėl anuomet kino dailininko Galiaus Kličiaus sukurtas lietuviškų drakulų įvaizdis sovietiniu laiku buvo suprantamas tarsi tiesos pranašų žodis? Sužinosite, kodėl šių dienų jaunimą Algirdas Kaušpėdas vertina viltingai, manydamas, kad „jų langas kitoks“. Taigi tuos, kuriems įdomus nepiktas žvilgsnis į gyvenimą, kviečiame dalyvauti pokalbyje.

Kita tema – apie pinigus. Kaip pinigas atėjo į žmogaus gyvenimą ir ką jis reiškia?

Litus netrukus pakeis eurai, popierinius banknotus keičia elektroniniai, virtualūs pinigai... Kas vyksta su pinigais? Ar jie tebėra vertybė ir patikima investicija? Ar verta taupyti, kaupti pinigus? Atsakymas slypi pinigų istorijoje, kurią trumpai apžvelgia Lietuvos banko Pinigų muziejaus vedėjas Vidmantas Laurinavičius. Šioje laidoje – pirmoji pinigų istorijos dalis iki monetų išradimo. Kai pinigų pirmtakai buvo jaučiai, grūdai, gintaras, vėliau – įvairių formų metalo lydiniai: mes turėjome lietuviškus ilguosius, kinai – į peilius ir kastuvus panašius „pinigus“.

Visiems tiems, kam rūpi sveikata, tikrai pravers vaistininko Virgilijaus Skirkevičiaus vertingi patarimai ir paprasti žolelių receptai.

Na, o šeštadienio rytą maloniai praskaidrins akordeono garsai. Puikiai tinkanti rytui akordeono muzika ir jaunas Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytojas, tarptautinių konkursų laureatas Andrius Balachovičius sužavės jus ir paliks skaidrią nuotaiką visam savaitgaliui.

Žiūrėkite laidą „Ryto suktinis“ šį šeštadienį 10.30 val. Vedėja Zita Kelmickaitė.

 

Rašykite mums, siųskite savo pasiūlymus ir pageidavimus.

Jūsų minčių labai lauksime el.pašto adresu: norinkeviciute@gmail.com

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...