captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kaip valgyti viską, ko tik norisi, ir nekenkti sveikatai?

Aktorė, dainininkė, flamenko šokėja Brigita Bublytė išgarsėjo, nesulaukusi dvidešimties. Tačiau po kurio laiko, suvaidinusi garsiausių šalies režisierių spektakliuose, ji pasitraukė iš visuomenės akiračio ir pasirinko kitokį, nepopuliarų saviraiškos kelią.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Aktorė, dainininkė, flamenko šokėja Brigita Bublytė išgarsėjo, nesulaukusi dvidešimties. Tačiau po kurio laiko, suvaidinusi garsiausių šalies režisierių spektakliuose, ji pasitraukė iš visuomenės akiračio ir pasirinko kitokį, nepopuliarų saviraiškos kelią. Brigita neslepia galėjusi blizgėti žurnalų viršeliuose ir mėgautis svaigiu populiarumu, bet viskas susiklostė kitaip. Kodėl aktorė pasitraukė į kaimą ir kuo ten užsiėmė? Ir kas bendro tarp kvėpavimo pedagogikos ir kasmetinių jos kelionių į Ispaniją?

Dietologė Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė perspėja: jeigu ryžotės laikytis intuityviojo valgymo principų, nesileiskite išvedami iš kelio. Tikrai kliudys aplinkiniai ir jūsų noras pasiekti žaibišką rezultatą. „Įspėju, nes  laiko ir pastangų reikalaujantis procesas lengvas nebus“, – kalba medikė, pasiryžusi sukelti revoliuciją aršių dietų gerbėjų gretose. Bet rezultatai gali nustebinti net didžiausius skeptikus. Kaip valgyti viską, ko tik norisi, ir nekenkti nei fizinei, nei dvasinei sveikatai? Būtent to moko dietologė, tik prieš kelerius metus naujo mitybos būdo sistemą atsivežusi iš Amerikos.

Išskirtinis susitikimas su žmogumi, nuolatos paliekančiu Lietuvą ir vėl į ją grįžtančiu. „Aš niekur nedingau“, – tikina sveikos gyvensenos ir kūno rengybos specialistas Šarūnas Navickis, šiuo metu gyvenantis Vokietijoje. Pašnekovas neslepia, kad Lietuvoje buvę labai blogai: čia praradęs namus, veiklas, saikingą gyvenimo kokybę ir... net vestuvinius žiedus. Šiurpus jo prisipažinimas stulbina, tačiau Šarūnas neslepia skaudžiausio gyvenimo žingsnio. „Mes juos nunešėme į lombardą ir niekada neatsiėmėme“, – tyliai prisipažįsta gerai Lietuvoje žinomas vyras, dėkingas žmonai už daug ką. Iš širdies – taip pavadinome šį susitikimą su drąsiu žmogumi, išbandžiusiu visokio gyvenimo. 

Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...