captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: R. Karbauskio gyvenimas be tvorų ir pramogos be alkoholio

Įkopti į pasaulio sporto viršūnes moterims nelengva. Penkiakovininkė Laura Asadauskaitė tai gali paliudyti, juolab kad svarbiausias savo pergales ji pasiekė tik gimus dukrai. Tiesa, su metais, Laura pripažįsta, sportuoti vis sunkiau.
Verslininkas<br> politikas ir mecenatas Ramūnas Karbauskis.
Verslininkas
politikas ir mecenatas Ramūnas Karbauskis.

Įkopti į pasaulio sporto viršūnes moterims nelengva. Penkiakovininkė Laura Asadauskaitė tai gali paliudyti, juolab kad svarbiausias savo pergales ji pasiekė tik gimus dukrai. Tiesa, su metais, Laura pripažįsta, sportuoti vis sunkiau. Ji vis dar pavadinama geležine mergaite, nors vos prieš kelerius metus girdėdavusi kitokių vertinimų: neperspektyvi ir net nereikalinga sportui. Kas atsitiko, kad Lauros karjera apsivertė aukštyn kojomis, ir kokia tikroji virsmo kaina? 

Gyvenimas be tvorų ir pramogos be alkoholio. Nemokamas vietos teatras, keli muziejai, moderni kavinė, žirgynas, išpuoselėta aplinka. Tokiame rojuje gyvena verslininkas, politikas ir mecenatas Ramūnas Karbauskis ir tikina, kad iš jo gimtinės žmonės nevažiuoja ieškoti laimės svetur. Kokio gyvenimo viziją kuria žinomas žmogus ir kokiu tikslu jis tai daro?

Išskirtinai atviras pokalbis su žinomu modeliu ir laidų vedėja, renginių organizatore ir dviejų vaikų mama Renata Mikailionyte. Greta išvardytų dalykų Renatos namus aukštyn kojomis verčia katė ir šuo, o pati buvusi manekenė šiemet sukūrė pirmą kolekciją ir jau dirba ties antrąja. „Niekas net nesureagavo“, – neslepia Renata, paklausta, kaip jos kūrybinį debiutą įvertino per ilgus bendradarbiavimo metus net draugais tapę mados kūrėjai. Bet ne tai šiandien moterį skaudina labiausiai. „Dar niekada nekalbėjau, gal per atvirai“, –  būkštauja žinoma moteris, jau nebeslepianti, kad du vaikus ji augina viena ir sykiais labai išsigąsta dėl rytojaus.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...