captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba: kai tavęs atsižada mama...

O jeigu taip nutiktų man? Tokia mintis neabejotinai suksis galvoje kiekvieno, kuris žiūrės šią istoriją. Šią istoriją, o teisingiau tai, su kuo teko susidurti jos herojams, norėsis aptarti su draugais, su žmona ar vyru.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

O jeigu taip nutiktų man? Tokia mintis neabejotinai suksis galvoje kiekvieno, kuris žiūrės šią istoriją. Šią istoriją, o teisingiau tai, su kuo teko susidurti jos herojams, norėsis aptarti su draugais, su žmona ar vyru. Kas kartą tarsi bandant prisimatuoti – o kaip tokiomis aplinkybėmis pasielgčiau aš? Ar aš turėčiau į ką atsiremti ir kuo pasitikėti?

Kristiną nuo mažų dienų lydėjo mamos nemeilė. Nepajėgė jos suprasti. Iki tos akimirkos, kai paauglystėje aptiko gimdytojos atsižadėjimo raštą. Buvo tikra, kad savo rankose laiko tos nemeilės priežastį. Tačiau kartu su žinojimu į širdį ėmė smelktis pyktis. Jeigu ta, kuri galėjo būti mama, nebūtų jos atsižadėjusi, gal jai nebūtų tekę tiek kentėti?

Liubai buvo vos šešiolika kai tėvai nutarė ją ištekinti už nemylimo, menkai pažįstamo vyro. O ir jai pačiai tuo metu vedybos atrodė gera dingstis išeiti iš namų, kuriuose buvo nejauku ir šalta.

Lig tol nepatirta aistra pasivijo ją dvidešimt ketverių, dviejų dukrelių motiną. Vožė lyg perkūnas iš giedro dangaus, užliejo nevaldomu gaivalu. Bėda ta, kad svaigo ne nuo sutuoktinio. O šiam grįžus iš komandiruotės po krūtine jau nešiojosi lemtingos aistros vaisių.

Liubai teko rinktis – ar palikus dukras su naujagime išeiti į nežinią, ar atsižadėti mergaitės ir sugrįžti į šeimą. Kito pasirinkimo jai nebuvo duota.

Po trisdešimt septynerių metų, tarsi atkartojusios viena kitos likimą, turėjo susitikti dvi moterys – Liuba ir Kristina. Motina ir kadaise jos išsižadėta dukra. Ar pakaks drąsos ir ryžto susitikti su paliktąja dukra? Ar noras ją pamatyti bus stipresnis už gėdą ir artimųjų pasmerkimo baimę? Ar dukra ryšis akistatai su ta, kurią ilgus metus kaltino dėl visų skaudulių, kuriuos jai teko patirti? Pas ką – ją pagimdžiusią ir palikusią moterį ar pas mamą, - skris Kristina į Ukrainą?

Sovietmečio realijos. Šokiruojančio atvirumo gyvenimo drama. Amžina moters laimės paieškų istorija. Prasidėjusi Lietuvoje, nuvedusi į Ukrainą.

Vedėja Palmira Galkontaitė

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...