captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“: ar skulptoriaus A. Kuzmos sūnus įkūnys tėvo svajonę pastatyti paminklą gydytojo pašaukimui?

Šeštadienį laidoje „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ – margas gyvenimas ir jo žmonės.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Šeštadienį laidoje „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ – margas gyvenimas ir jo žmonės.

Vaistininkas Virgilijus Skirkevičius dosniai dalysis žiniomis apie vaistinius augalus bei vertingais receptais nuo įvairiausių negalavimų ir ligų.

Apie įdomų reiškinį Kupiškyje – Laisvamanių kapines, įkurtas dar iki II pasaulinio karo, pasakos Kupiškio etnografijos muziejaus direktorė Violeta Aleknienė, folklorininkė Alma Pustovaitienė ir tautodailininkas akmentašys Vytas Jasinskas. Jūsų dėmesiui – istorinių šaltinių faktai, giminaičių istorijos ir asmeninės patirtys.

Ką reiškia turėti svajonę? Prieš metus rodėme išskirtinę laidą apie skulptorių Stanislovą Kuzmą, kurio svajonė – pastatyti skulptūrų kompoziciją „Lozoriau, kelkis“, skirtą gydytojo pašaukimui. Visą gyvenimą turėjęs rimtą širdies problemą ir jautęs savo likimo dramatizmą, skulptorius suprato, kad tik gydytojų dėka brangiausia gyvybė jo ilgai nepaliko. Kaip tėvo svajonę šiandien bandys įkūnyti sūnus skulptorius Algirdas Kuzma?  

Stanislovo Kuzmos šeima bei labdaros ir paramos fondas VU profesoriaus Algimanto Marcinkevičiaus mokinių klubas džiūgauja – jau atrinktas granitas ir beveik surinkti pinigai.

O tiems, kurie mėgsta gyvenimiškas, jaukias ir paprastas spalvas, tikrai tiks bardo iš Radviliškio Ovidijaus Jucio dainos.

Žiūrėkite laidą „Ryto suktinis“ šį šeštadienį 10.30 val.

Rašykite mums, siųskite savo pasiūlymus ir pageidavimus. Jūsų minčių labai lauksime el. pašto adresu norinkeviciute@gmail.com

Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...