captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: norint pasijuokti iš kitų, pirmiausia reikia mokėti pasijuokti iš savęs

Sakoma, kad norint pasijuokti iš kitų, pirmiausia reikia išmokti juoktis iš savęs. Teatre mylima, kenčiama, pykstama, juokiamasi iš daugelio dalykų, bet šįkart teatras juokiasi iš savęs, džiaugiasi savimi, pyksta taip pat ant savęs.
Aidas Giniotis. BFL nuotr.
Aidas Giniotis. BFL nuotr.

Sakoma, kad norint pasijuokti iš kitų, pirmiausia reikia išmokti juoktis iš savęs. Teatre mylima, kenčiama, pykstama, juokiamasi iš daugelio dalykų, bet šįkart teatras juokiasi iš savęs, džiaugiasi savimi, pyksta taip pat ant savęs. Teatras apie lietuvišką teatrą, Aido Giniočio režisuotame „Atviro rato“ spektaklyje „Meilė trims apelsinams“.

Muzikos mokyklose pianinas išlieka populiariausiu instrumentu, bet tai dar nereiškia, kad kiekvienas išmokęs juo skambinti taps pianistu. Tam reikia talento ir daug sunkaus darbo, o be viso to, kai kuriems būna lemta. Lemta juo tapti buvo ir Pauliui Rudokui, vos prieš kelias savaites dalyvavusiam Europos pianistų konkurse Prancūzijoje.

Kas paverčia kūrėją nemirtingu net po jo mirties? Visi tie, kurie klauso Jo dainų, skaito Jo knygas, žiūri Jo filmus. „Visi tie“ esate Jūs, gyvendami nemirštančia ir amžina Jo kūryba. Todėl kultūringame kultūros tyrime būtent Jūsų ir klausiame, kas Jums yra Jis – nemirtingas kūrėjas, kur slepiasi Jo amžinybė?
Apie amžinybę kultūroje ir amžiną kultūrą...

Ir dar daug spalvingų asmenybių bei intriguojančių istorijų. Durys atsidaro ramiai – penktadienį lygiai 23 valandą. Už tų durų – Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...