captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: ar kiekvieną savaitę grįžtate namo pas tėvus?

Kone kiekvieną savaitę Lietuvos teatrus pasiekia premjeros. Kone kiekvieną savaitę kviečiame į teatrą, bet ar kiekvieną savaitę grįžtate namo pas tėvus?
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.

Kone kiekvieną savaitę Lietuvos teatrus pasiekia premjeros. Kone kiekvieną savaitę kviečiame į teatrą, bet ar kiekvieną savaitę grįžtate namo pas tėvus? Jei taip, šį savaitgalį galite nueiti į „Menų spaustuvėje" vyksiančią Vido Bareikio režisuotą urbanistinio šokio spektaklio premjerą „Kelionė namo". Jei į klausimą atsakėte ne, geriau grįžkite namo, į spektaklį nueisite kitą savaitę, jei ne į šitą, tai į kokį nors kitą.

Įsivaizduokite, esate jaunas menininkas iš Lietuvos, gyvenantis Anglijoje. Prieš kelias savaites pradėjote ieškoti pigesnio bilieto namo Kalėdoms, bet jūsų darbai namus pasiekė greičiau nei jūs. Į tokių menininkų parodą, atsidariusią vakar naujoje „Oslo namų" meno erdvėje grįžo ir viena jauna fotografė Ulijona Odišarija ir, ko gero, ilgesniam laikui nei tik Kalėdoms.

Visą praėjusią savaitę vyko Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš". Visą tą savaitę dainomis skambėjo žinomiausių poetų ir pačių bardų eilės. Į prieš savaitę šventos Kotrynos bažnyčioje vykusį koncertą nuvykome ir mes, tik su savo eilėraščiu ir klausimu ar visi tekstai bardams pavaldūs virsti dainomis? 

Tegul kultūra pasklinda po jūsų namus penktadienį 23 valandą. Tereikia atverti duris... Už jų – Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...