captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinyje“– Baltijos šalių jaunimo virtuozų kamerinis orkestras „Kremerata Baltica“

Šeštadienį laidoje „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ mėgausimės tikrai įdomiais svečiais. Savo įstabia muzika dalysis smuiko legendos Gidono Kremerio suburtas Baltijos šalių jaunimo virtuozų kamerinis orkestras „Kremerata Baltica“, sukantis ratus per garsiausias pasaulio sales.
Baltijos šalių jaunimo virtuozų kamerinis orkestras „Kremerata Baltica“.
Baltijos šalių jaunimo virtuozų kamerinis orkestras „Kremerata Baltica“.

Šeštadienį laidoje „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ mėgausimės tikrai įdomiais svečiais. Savo įstabia muzika dalysis smuiko legendos Gidono Kremerio suburtas Baltijos šalių jaunimo virtuozų kamerinis orkestras „Kremerata Baltica“, sukantis ratus per garsiausias pasaulio sales. Žavėsitės ne tik muzikos garsais. Būkite pasiruošę užsirašyti gardžiausių blynelių receptą pagal kamerinio orkestro „Kremerata Baltica“ koncertmeisterį Džeraldą Bidvą.    

Kitas gardus „kąsnelis“ žiūrovams – tai ūkininkės Romos Bartkuvienės iš Molėtų rajono gaminami ožkų pieno sūriai. Roma papasakos, kaip pasigaminti natūralaus raugo, saldaus pieno ir fermentuotą ožkų pieno sūrį. Sužinosime ir daugiau paslapčių apie gudriąsias ožkeles, kurios netikėtai pakeitė visą Romos Bartkuvienės gyvenimą.

Žiūrėkite laidą „Ryto suktinis“ šį šeštadienį 10.30 val. ir tikrai įsitikinsite, kad gera muzika ir linksmosios ožkos puikiai dera.

Vedėja Zita Kelmickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...