captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: legali prievarta prieš vaiką ir tabako paieškos cigaretėje

Kur du pešasi, trečias... prievartaujamas. Būtent taip jaučiasi dažnas vaikas, kurio tėvai nusprendžia pasukti skirtingais keliais. Jis priverstas matyti tėvų muštynes, yra tampomas iš vienų namų į kitus, verčiamas meluoti ir apsispręsti, kuris iš tėvų jam brangesnis.  

Kur du pešasi, trečias... prievartaujamas. Būtent taip jaučiasi dažnas vaikas, kurio tėvai nusprendžia pasukti skirtingais keliais. Jis priverstas matyti tėvų muštynes, yra tampomas iš vienų namų į kitus, verčiamas meluoti ir apsispręsti, kuris iš tėvų jam brangesnis. Ir tai – grynų gryniausia prievarta prieš žmogų, už kurią Lietuvoje nebaudžiama. Jūsų dėmesiui – skaudi istorija iš Alytaus, kur pagrindinis dviejų žmonių skyrybų ginklas – jų vaikas.

Dabar kita tema. Turbūt nėra rūkoriaus, kuris nežinotų apie savo įpročio žalą ir pasekmes. Tabakas, nikotinas – tai tam tikra lėtos savižudybės forma, nereikia net aiškint kodėl. Tačiau retas rūkalų vartotojas žino, kad kartu su nikotinu savo plaučius vaišina celiulioze, benzenu, azoto rūgštimi ir dar tūkstančiais neįvardytų medžiagų, apie kurias rūkalų gamintojai linkę nutylėti. Ko daugiau – tabako ar sąšlavų yra cigaretėje? Specialus žurnalisto Domo Burkausko tyrimas.

Laidoje „Specialus tyrimas“ – legali prievarta prieš vaiką ir ką slepia rūkalų gamintojai, jau šį ketvirtadienį, 21.30 val. per LRT televiziją. 

Vadėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close