captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“: kompozitorius B. Kutavičius – savo gimtąja tarme – panevėžietiškai...

Šeštadienį laidoje „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ dalysimės išmintimi ir pačiomis netikėčiausiomis idėjomis. Kompozitorius Bronius Kutavičius atskleidžia savo amžiną meilę Panevėžio rajone esančiam gimtajam Molainių kaimui ir gimtajai aukštaičių tarmei:  
 Kompozitorius Bronius Kutavičius. ELTA nuotr.
Kompozitorius Bronius Kutavičius. ELTA nuotr.

Šeštadienį laidoje „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ dalysimės išmintimi ir pačiomis netikėčiausiomis idėjomis. Kompozitorius Bronius Kutavičius atskleidžia savo amžiną meilę Panevėžio rajone esančiam gimtajam Molainių kaimui ir gimtajai aukštaičių tarmei: „Galiu pasakyt, kad aš dar neužmiršau kalbėt molainietiškai, panevėžietiškai. Ir aš stengsiuos iki gyvenimo pabaigos išlaikyt šitą gražią tarmę. Viešpatie, koks yra turtas tarmė!” O savo krašto žmonėms kompozitorius palinkės: „Nekeiskit tarmės, kalbėkit žmoniškai – kalbėkit panevėžietiškai.”

Akademinę karjerą baigęs profesorius Vytautas Pranulis noriai dalijasi gyvenimiška išmintimi ir vertingais patarimais su tais, kurie mėgsta dejuoti. Savo gimtajame kaime Kriukuose, esančiame Šakių rajone, kartu su žmona Daiva auginantis alpakas profesorius džiaugiasi, kad gali užsiimti tuo, kas širdžiai miela. Užsispyręs ir su  jaunatvišku polėkiu siekiantis savo užsibrėžto tikslo, jis žino, kad svarbiausia – nepaskęsti smulkmenose ir gyventi oriai, garbingai, netrukdant kitiems.

Dar viena tema – naujo skonio ieškojimai ir atradimai. Išradingi Kaune esančio restorano šeimininkai, pavargę nuo kasdienybės ir įprasto skonio, siūlo paprastuose dalykuose atrasti pačių netikėčiausių pojūčių. Jie dalijasi kai kuriomis labai keistomis idėjomis ir galimybėmis paprastomis namų sąlygomis sužavėti ir nustebinti ne vieną gurmaną kulinariniais apžavais.

Žiūrėkite laidą „Ryto suktinis“ šį šeštadienį 10.30 val.ir semkitės išminties bei naujų ir netikėtų naujo skonio idėjų.

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...