captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: kai Kristijonas Donelaitis suskamba Rolando Kazlo balsu...

Jis – visiems gerai žinomas lietuvių teatro, kino ir televizijos aktorius bei režisierius Rolandas Kazlas. O jis – dar geriau žinomas lietuvių poetas Kristijonas Donelaitis.  
Kino ir televizijos aktorius bei režisierius Rolandas Kazlas.
Kino ir televizijos aktorius bei režisierius Rolandas Kazlas.

Jis – visiems gerai žinomas lietuvių teatro, kino ir televizijos aktorius bei režisierius Rolandas Kazlas. O jis – dar geriau žinomas lietuvių poetas Kristijonas Donelaitis. Abu jie susitinka scenoje – Kristijonas suskamba Rolando balsu, o Rolandas valandai tampa Kristijonu. Ir, regis, abu jie „ne pagal šio pasaulio madą", kaip skelbia ir spektaklio pavadinimas.

Praėjusią savaitę, Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro parodų rūmuose atidarytos dvi šiuolaikinio meno parodos. Visi žinome, kad suprasti šiuolaikinį meną – iššūkis ne vien žaliam meno vartotojui, bet ir patyrusiam žinovui. Pamėginkime suprasti kartu. Paprastai, paprasto žmogaus akimis.

Vilniuje aidi  šiuolaikinės muzikos festivalis „Gaida“. Ir, jei esate šiuolaikinės muzikos gerbėjas – esame tikri, kad iki pat festivalio uždarymo būsite užimtas žmogus. O šį kartą siūlome užsukti į muzikantų dirbtuves – į atidarymo koncerto repeticiją. Dėmesio: šiuolaikinės muzikos dirbtuvės.

Apie šviesius ir spalvingus žmones ir apie tikrą, gyvą kultūrą. Tereikia atverti duris... Už jų – Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...