captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Emigrantai“: gundančios sėkmės istorijos

Lietuvaičiams, gyvenantiems svetur, neretai pasiseka ir jie susikuria savo rojaus kampelius kitose šalyse. Įdėję daug pastangų ir darbo, jie įgyvendina savo troškimus ir pradeda gyventi pavydėtiną, viskuo aprūpintą gyvenimą. Tačiau pasitaiko, jog likimas pametėja teisingą žmogų ir gyvenimo kryptis ir kokybė pasikeičia kardinaliai.   
Orijus Gasanovas.
Orijus Gasanovas.

Lietuvaičiams, gyvenantiems svetur, neretai pasiseka ir jie susikuria savo rojaus kampelius kitose šalyse. Įdėję daug pastangų ir darbo, jie įgyvendina savo troškimus ir pradeda gyventi pavydėtiną, viskuo aprūpintą gyvenimą. Tačiau pasitaiko, jog likimas pametėja teisingą žmogų ir gyvenimo kryptis ir kokybė pasikeičia kardinaliai. Šį kartą socialinės dokumentikos laidoje „Emigrantai“ matysite sėkmės istorijas.

Jūratė Valantavičiūtė prieš trylika metų, būdama žavi dvidešimtmetė, išvyko iš tėvų namų tiesiai į mados sostinę Milaną siekti modelio karjeros. Merginai ilgai vaikščioti podiumu neteko, ji greitai susipažino su italu, klestinčiu verslininku, kuris netrukus tapo jos vyru ir apvertė gyvenimą aukštyn kojom. Dabar šeima augina dvi dukras ir yra Italijos aukštuomenės dalis. Šiandien Jūratė taip pat yra verslininkė – turi nuosavą modelių agentūrą. Socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“ pristato išskirtinį reportažą iš prabanga kvepiančių milijonieriaus italo ir Jūratės Valantavičiūtės namų.

Antroji istorija – apie bankrutavusį ir vėl atsitiesusį verslininką. Nerijus Klikna prieš trylika metų, norėdamas užsidirbti pinigų pragyvenimui, išvyko į Ispaniją. Dirbti pradėjo nuo pagalbinių darbų statybose ir gana sparčiai kilo karjeros laiptais. Galiausiai, tapęs brigadininku, vyras susivokė, jog viską išmano ir net turi viską savo nuosavo verslo pradžiai. Netrukus Nerijus atsidarė statybos firmą. Verslas suklestėjo: dirbo daugiau nei 120 darbuotojų, susidarė užsakymų eilės. Tačiau netikėtai užklupus ekonominei krizei, vyras bankrutavo. Nerijus greitai sumojo, jog reikia atidaryti naują firmą, kuri ištemptų aną iš krizės, tačiau po trijų mėnesių ir pastaroji bankrutavo. Dabar, praėjus, penkeriems metams, Nerijus turi kitokio pobūdžio sėkmingą verslą – automobilių servisą.

„Emigrantai“ – antradienį 19:30 per LRT televiziją. Reportažus rengė Orijus Gasanovas ir Akvilė Kavaliauskaitė.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...