captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: apie kokius gyvenimo skaudulius prabyla Gytis Padegimas?

Kai režisierius Gytis Padegimas juokauja, reikia klausytis atidžiai. Gerai žinomas teatro darbais menininkas neslepia, kad didelė jo gyvenimo dalis prabėga sodyboje. O kas joje dedasi, papasakoti gali tik jis pats.
Režisierius Gytis Padegimas.
Režisierius Gytis Padegimas.

Kai režisierius Gytis Padegimas juokauja, reikia klausytis atidžiai. Gerai žinomas teatro darbais menininkas neslepia, kad didelė jo gyvenimo dalis prabėga sodyboje. O kas joje dedasi, papasakoti gali tik jis pats. Nors pats šeimos nesukūrė, anaiptol nesijaučia vienišas, nes sodyboje užaugę draugų vaikai čia nuolat sugrįžta. Pamiršti Gytis negali gerokai liūdnesnių dalykų. „Tuoj gausi į snukį“, – teko išgirsti meno žmogui, per 28-erius metus iš savo sodybos aplinkos surinkusiam tonas šiukšlių. Apie kokius skaudulius prabyla Gytis Padegimas?

Nijolė Degutienė – tikrų tikriausia sveikos gyvensenos propaguotoja. Pati tikina, kad jai gal labiau derėtų žiniuonės apibūdinimas, nes išminties ne tik pasisėmė, daug ką ir paveldėjo. Bet patarinėti aktualiomis sveikos gyvensenos temomis ėmė tuomet, kai prieš daugelį metų pradėjo prastėti pačios sveikata. Atradusi tinkamą mitybą ir gyvenimo būdą, šiandien Nijolė  su moterims nebūdingu atvirumu išdidžiaI pakartoja, kad jai – šešiasdešimt. Kaip gyventi su džiaugsmu ir išmintimi, kaip iki brandaus amžiaus išsaugoti tobulą kūną ir sveiką dvasią?

Jokūbas Vilius Tūras – drąsus, nes nebijo visai Lietuvai prisipažinti, kad dešimtmetį praleido alkoholio liūne. Atvirai kalba apie savidestrukciją ir prisimena per silpnybes prarastą šeimą ir darbą. Pakilęs blaiviam gyvenimui, Jokūbas ryžosi  pėsčiomis įveikti per 4000 kilometrų šv. Jokūbo piligrimų keliu.  Šioje kelionėje gimė dokumentinis filmas, greta jo atsirado palaikantis ir suprantantis žmogus, ir buvo įrodyta, kad vilties pakilti, atrasti naują gyvenimą visada yra, kad ir kiek praeityje būtų likę demonų užvaldytų metų.

Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...