captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: tikrojo armėniško maisto paslaptis

Apie šią mūsų heroję sakoma, kad nėra klausimo,  į kurį ji negalėtų atsakyti. Keturių vaikų mama, turinti edukologijos daktaro laipsnį, siekia nuversti kalnus. Austėja Landsbergienė atvirai kalba apie švietimo sistemos ydas, pasakoja apie tėčių ir mamų daromas klaidas, griauna daugiavaikes šeimas lydinčius stereotipus.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Apie šią mūsų heroję sakoma, kad nėra klausimo,  į kurį ji negalėtų atsakyti. Keturių vaikų mama, turinti edukologijos daktaro laipsnį, siekia nuversti kalnus. Austėja Landsbergienė atvirai kalba apie švietimo sistemos ydas, pasakoja apie tėčių ir mamų daromas klaidas, griauna daugiavaikes šeimas lydinčius stereotipus. Neabejotina, kad Austėjos kalbos tarsi rakštis pokyčių netrokštantiems valdininkams. Kuo moteris juos siutina ir kodėl ji sukūrė sistemą, kaip verta mokyti XXI amžiaus vaikus?

Kita tema mus nuves į Armėniją, kur unikalioje mokykloje, senoviniame Ečmiadzino mieste,  mokoma senųjų tradicijų amatų. Kaip iškepti tobulą lavašą? Kaip išminkyti ypatingo pyrago tešlą? Kaip pasiruošti žuvies šašlyko? Ir pagaliau – kaip perprasti Rytų virtuvę? Stereotipų apie rytietišką maistą nestinga. Kas pasakė, kad jis būtinai turi būti aštrus ir kokia tikrojo armėniško maisto paslaptis?

Žinomas dainininkas Stepas Januška interviu dalyti nemėgsta, viešumos vengia ir vis dar kaupia muzikinę ir gyvenimišką patirtį. „Pažiūrėjau, kaip draugai rinkosi žmonas, ir jų keliu nenusekiau“, – atvirai dėsto Stepas ir neslepia, kaip pats pasirinko savąją. Ką muzikantui reiškia žuvis ir kodėl kai kurios dainininko dainos išpopuliarėjo tik po daugelio metų?

Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...