captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: naujasis Evos Tombak gyvenimo kelias

„Man įdomu tai, kas sunku“,  – sako žinomas bonsų augintojas, arba žmogus, Lietuvoje sukūręs japonišką nuotaiką. Kai aplinkiniai sodino bulves ir burokus, rytų kultūros gerbėjas Kęstutis Ptakauskas savo namo kieme vietoj šiltnamių sėjo akmenis.
Eva Tombak.
Eva Tombak.

„Man įdomu tai, kas sunku“,  – sako žinomas bonsų augintojas, arba žmogus, Lietuvoje sukūręs japonišką nuotaiką. Kai aplinkiniai sodino bulves ir burokus, rytų kultūros gerbėjas Kęstutis Ptakauskas savo namo kieme vietoj šiltnamių sėjo akmenis. Pirmuosius metus aplinkiniai iš jo šaipėsi, pavadindami ir azijiečiu, ir keistuoliu. Klausimas – sodininkas jis ar menininkas, bonsų augintojo taip pat neglumina. Dzūkijos sostinėje Kęstutis sukūrė Rytų oazę ir tikina, bonsai esą kaip vaikai, reikalaujantys rūpinimosi ir meilės. Kęstučio sode veši ne tik augalai. Kuo dar žavi žinomo augalų gerbėjo pomėgiai?

Žinoma leidėja ir buvusi žurnalistė Eva Tombak iš Australijos parsivežė neįkainojamos patirties. Nors vos prieš metus su gražiausiomis viltimis į Australija vykusi gyventi su visam, moteris prisipažįsta, kad svetur buvę labai blogai. Kuo žinomą šeimą nuvylė svetima šalis? Kodėl patirties nestokojusiems žmonėms tikėjimas virto apmaudu ir žiauriai nesisekė? Ką jie prarado ir ką įgijo? Ir kodėl šiandien Eva tikina, kad yra išsigelbėjusi nuo ligų, depresijų ir turi naują savo gyvenimo kelią.

Mados kūrėjas Robertas Kalinkinas praėjusią savaitę triukšmingai pristatė antrą drabužių kolekciją. Vilčių į jauną žmogų buvo sudėta daug.  O dar prieš metus mados bendruomenė kuždėjosi: iš kur jis atsirado, kas jis toks? Pasirodo, į mados verslą Robertas nėrė neturėdamas nei kūrybinio, nei vadybinio išsimokslinimo. Kokia vyro savivertė, jei jis tikina gimęs su marškinėliais? Ko siekia Kalinkinas, ragavęs virėjo amato,  o šiandienos kontekste tikintis, kad kuria madą? Ir kas stovi už dizaineriu prisistatančio žmogaus?

Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...