captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“: kodėl lietuvė grafikė ėmė dainuoti prancūziškai?

Šeštadienį laidoje „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ suksis įdomios pažintys. Pirmiausia, Jus tiesiog užliūliuos prancūziškos dainos, sklindančios iš Editos Suchockytės lūpų. Profesionali grafikė šią aistrą netikėtai atranda Tanzanijoje. Kodėl talentingai menininkei, ramiai gyvenančiai tarp savo paveikslų, reikia dainuoti prancūziškai?
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Šeštadienį laidoje „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ suksis įdomios pažintys. Pirmiausia, Jus tiesiog užliūliuos prancūziškos dainos, sklindančios iš Editos Suchockytės lūpų. Profesionali grafikė šią aistrą netikėtai atranda Tanzanijoje. Kodėl talentingai menininkei, ramiai gyvenančiai tarp savo paveikslų, reikia dainuoti prancūziškai? Gal neatsitiktinai ji žavisi prancūzų kalba, stipriomis Prancūzijos moterimis ir savo prosenele, kilusia iš Prancūzijos ir ištekėjusia už lietuvio, tikro žemaičio. 

Rusė Nadiežda Petrauskienė papasakos, kaip greitai pagaminti itin sotų vištienos pyragą, kuris  senovėje buvo kepamas vestuvėms. Prieš gaminant, šeimininkė iš vakaro pasiruošė produktus: išvirė vištą, kiaušinius, ryžių, pakepino grybų su svogūnėliais; taip pat pyragui reikės bemielės sluoksniuotos tešlos, žalumynų ir, kas keisčiausia, – lietinių, kurie šįkart tarnauja kaip pyrago įdaras.

Ir dar viena tema, skirta ne dainai ar gardiems patiekalams, o tiesiog augalams, kurie gydo, stiprina, o galbūt ir ramina mus. Sužinosite, kokie vaistai auga Jūsų pamėgto ir visad laukiamo vaistininko Virgilijaus Skirkevičiaus sode, Pakalnės kaime.   

Nepraleiskite progos šeštadienio rytą pradėti elegantiškai ir skoningai.

Žiūrėkite laidą „Ryto suktinis“ šį šeštadienį 10.30 val. Suktinį suka Zita Kelmickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...