captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: ką teko išgyventi Rimui Brazaičiui po Janinos Miščiukaitės netekties?

Akordeono genijumi Vakarų žiniasklaidos pakrikštytas jaunas vaikinas iš Tauragės jau stebina pasaulį. Martynas Levickis visus priverčia įsimylėti šį instrumentą ir griauna visus muzikos stereotipus.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Akordeono genijumi Vakarų žiniasklaidos pakrikštytas jaunas vaikinas iš Tauragės jau stebina pasaulį. Martynas Levickis visus priverčia įsimylėti šį instrumentą ir griauna visus muzikos stereotipus. Pusė valandos interviu – tokį rekordiškai trumpą laiką skyrė charizmos nestokojantis lietuvis, baigęs Londono karališkąją akademiją ir išleidęs albumą, kuris šiemet tapo perkamiausias iš visų klasikinės muzikos albumų Didžiojoje Britanijoje. Kokią žinią pasauliui siunčia lietuvio vardas ir ką reiškia paragauti šlovės, vos perkopus per dvidešimtį? 

Vida Sakavičienė mįslingai kalba apie gėlių žiedus ir pripažįsta, kad būtent jie padėjo dukrai nugalėti baimes ir neramius jausmus. Gydymas Bacho žiedais tapo viena iš gydytojos veiklų, kuria ji beatodairiškai tiki. Teorija apie gydančius žiedus jau senokai sėkmingai keliauja per pasaulį ir  laikoma tokia pat paveikia kaip ir cheminiai vaistai. Ką gydo žiedų esencijos ir kaip jos atkuria emocijas ar dvasinę pusiausvyrą? Juk ne veltui sakoma, kad drebulė vaiko nerimą, o laukinės rožės – apatiją.

Išskirtinis susitikimas su pora, prieš kelerius metus sulaukusia nemalonaus aplinkinių dėmesio. „Mes niekam neperėjom kelio“, – sako Reda Jacikevičienė, žinoma mados pasaulyje, netikėtai pasukusi mokytis pūsti saksofoną. Meilė muzikai pavergė dviejų žmonių širdis ir suartino likimus. Redos mokytoju tapęs vienas iš žymiausių saksofonininkų Rimas Brazaitis šiandien gali atvirai kalbėti, ką teko išgyventi tapus našliu po legendinės dainininkės Janinos Miščiukaitės netekties.

Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...