captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Elito kine“ lenkų drama „Šviesiai žydri langai“ (Jasne błękitne okna / The Skylights)

Filmo herojės – dvi moterys Beata ir Sigita. Pirmoji – serialų aktorė, kupina geriausių norų ir tikėjimo, kad pasaulį galima pakeisti. Antroji, šešiametės dukrelės mama, svajoja apie laimingą gyvenimą šalia mylimo vyro.

Filmo herojės – dvi moterys  Beata ir Sigita. Pirmoji – serialų aktorė, kupina geriausių norų ir tikėjimo, kad pasaulį galima pakeisti. Antroji, šešiametės dukrelės mama, svajoja apie laimingą gyvenimą šalia mylimo vyro. Jos susidraugavo dar būdamos paauglės, bet skyrė jas svajonės, temperamentas, padėtis. Trylikametė Beata padarys viską, kad išsiveržtų iš mažo miestelio ir taptų garsia aktore. Sigita svajoja apie laimingą gyvenimą kartu su vyru ir tėvais. Abi jos pasiekia savo tikslą. Tačiau atsitiks kai kas, kas pakeis jų gyvenimą, o likimas vėl sujungs jų kelius ir lieps ieškoti naujų kelio ženklų. Apie ką jos kalbėsis po daugelio metų? Apie pirmąsias meiles ar apie išsipildžiusias svajones?

Trečias garsaus lenkų kino aktoriaus Boguslavo Lindos režisuotas vaidybinis filmas. 

Drama

Lenkija

2006

N-7

Režisierius: Bogusław Linda

Vaidina: Joanna Brodzik, Beata Kawka, Wiktoria Kiszakiewicz, Weronika Asinska, Jacek Braciak, Bogusław Linda, Jerzy Trela, Barbara Brylska

 Jasne blekitne okna
(2007) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...